Rüyada depremin içinde olmak

Rüyada depremin içinde olmak büyük atılımların yapılacağına, yeni anlaşmalar yaparak, farklı iş alanlarına yöneleceğine, yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine ve rakiplerine çok büyük bir fark atacağına, büyük başarıların göğüsleneceğine, borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına, büyüklerine saygıda küçüklerine de sevgide artık hiç kusur etmeyeceğine, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, üzüntülerinin ve dertlerinin gün geçtikçe artacağına ve çok sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine işaret eder.

Rüyada depremin içinde olmak gördüyseniz:

  • Belli iş ya da projelerin tamamlanması ya da belli hedeflere ulaşılması anlamında kendinize güvenebilirsiniz.

Rüyada depremin içinde olmak işlerde istediği verimi ve bereketi yakalayamayacağına, kendisi hakkında dedikodu çıkaran insanları gereken cezayı almaları için adli makamlara şikâyet edeceğine alamet eder.

Rüyada depremin olması rızkının azalacağına, ticarette şansının düşeceğine, kendisini çok mutsuz, yorgun ve hasta hissedeceğine alamet eder.

Rüyada büyük bir depremin olması atılan adımların hayırlı haberleri ve kişileri beraberinde getireceğine, zengin ise elindeki parayı değerli yatırımlara nakledeceğine işarettir.

Rüyada depremin olacağını görmek çok güzel ve insanlığa yararlı şeylere imza atacağına, elinin sıkışacağına inanılır.

Rüyada depremin olup bittiğini görmek dünyada helal mal yemeye ve helal kazanca, çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine yorulur.

Rüyada depremin olup durması ancak daha sonra kendisini toparlayacağına, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına ve bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine, yeni bir konuda bazı kararlar verileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada depremin altında kalmak maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, kişinin hayata bakış açısında meydana gelen değişikliği aile hayatına da olumlu şekilde yansıtacağına ve karşılığını da en güzel şekilde göreceğine tabir olunur.

Rüyada depremin olduğunu görmek ne anlama gelir işlerin daha kötüye gideceğine, ona sımsıkı sarılıp, bir daha ölene kadar bırakmayacağına inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments