Rüyada depremden sağ çıkmak

Rüyada depremden sağ çıkmak koşuşturma nedeniyle kişinin hem ruhen hem de bedenen çok yorulacağına, iş güç sahibi olacağına, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına, ailesinin desteğiyle gelecekte iyi yerlere ulaşacağına, rüya sahibinin hikmetli kimse olacağına, eğer işsizse iş bulacağına, anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına, kötü duygularını yeneceğine tabir olunur.

Rüyada depremden sağ çıkmak gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişilerin sizi seçip seçmeyeceğini düşünmek yerine, sizin onlarla hareket etmek isteyip istemediğinizi bulmanız gerekiyor.

Rüyada depremden sallanmak çekilen sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada depremden sağ çıkmak yarardan çok zarar getireceğine, kalp kırıklığına neden olacağına, evlendiklerinde eşleri tarafından çok sevileceklerine ve saygı göreceklerine, el üstünde tutulacakları bir hayatları olacağına inanılır.

Rüyada depremden zarar görmek aynı zamanda bu kişilerin birbirleri ile iş yapmalarını sağlayacağına, bunun için allah’a şükredeceğine rivayet eder.

Rüyada depremden kurtulmak görmek onlarla her geçen gün daha bir kenetleneceğine, kafasının karışacağına ve karar vermekte güçlük çekeceğine rivayet eder.

Rüyada depremden kurtulduğunu görmek endişe veren durumların düzeleceğine, onlardan taraf hayır göreceğine ve afiyette olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada depremden ailesini kurtarmak uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine, sıhhate ve saadete kavuşacağına, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine yorulur.

Rüyada depremden kaçmak diyanet rahat nefes alınacağına, zorlukların biteceğine, insanlara iş öğreteceğine inanılır.

Rüyada depremden bina yıkılması rüya sahibinin kötü ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına, külfeti olan, kişiye rahatsızlık veren insanlardan kurtulacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments