Rüyada denizin alabora olması

Rüyada denizin alabora olması rahata ereceğine ve maddi olarak da güç kazanacağına, eşi ve çocukları ile çıkacağı bir yolculuktan güzel haberlerle döneceğine, kısa sürede hayatının düzene gireceğine, çok büyük işler gerçekleştireceğine, güzelliklerle ve iyiliklerle dolacağına, hesabını veremeyecek işlere ortak olmayacağına ve allah’ın karşısına kul hakkı alarak gitmekten hep çekineceğine, atılacak adımla birlikte kendisine iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına, kişinin kendi gelişimini destekleyen konulara açık durması ile daha iyi bir kariyer elde edeceğine, şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına işarettir.

Rüyada denizin alabora olması gördüyseniz:

  • Duygularınızı müsrifçe harcamanız özel yaşamınızda elde etmek istediklerinizi elde etmenizi zorlaştırabilir.

Rüyada denizin alabora olması büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, haneye bazı kötü niyetli kişilerin gireceğine delalet eder.

Rüyada vapurun alabora olması aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına, adaletin geleceğine yorulur.

Rüyada sandalın alabora olması arkadaşlardan biri ile kurulan işte beklenenden daha büyük kazanç elde edileceğine, anne baba hayır dualarının alınacağına, mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına delalettir.

Rüyada teknenin alabora olması septik tutumları nedeni ile ailesindeki huzur da bozan rüya sahibinin iş yerinde de mutlu olamayacağına, karlı işler yaparak gelirini arttırmayı başaracağına delalet etmektedir.

Rüyada denizde alabora olmak şanssızlıklardan ve uğursuzluklardan bunalan rüya sahibinin psikolojisinin giderek bozulacağına, çok rahat bir hayata adım atacağına inanılır.

Rüyada denizde geminin alabora olması arzularına, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına, sıkıntılarını atacağına, hafifleyeceğine, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçirileceğine, çok sevilen ve değer verilen insanlar ile araya çok büyük mesafeler konulacağına delalet eder.

Rüyada alabora olan gemi görmek ancak gireceği yolun da çetin olacağına, yaptığı şeyden ötürü hem çok büyük bir üzüntü duyacağına delalet eder.

Rüyada gemide alabora olmak hayatına kolaylıkların, avantajların, önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine, maddi anlamda rahatının daimi olacağına, takdir toplayacak işler yapacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments