Rüyada denizde yorgan görmek

Rüyada denizde yorgan görmek sorunlarını kısa zamanda ortadan kaldırıp çok daha başarılı işler yapacağına ve şansının yaver gitmesi ile işlerini kısa bir zaman içinde büyüteceğine, rakipleri ve düşmanları ile deyim yerindeyse göze göz, dişe diş savaşacağına, elini attığı her işte çok iyi işler çıkararak adından sıkça söz ettirip büyük saygınlık elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, iş hayatında rahat edileceğine, müjdeli ve hayırlı haberler alınacağına, bazı kötü niyetli kimseler tarafından yalan yanlış bilgiler verilerek kandırılmaya çalışılacağına, iş hayatı ile ilgili bazı adımların atılacağına, cesaret edip kimsenin denemediği şeyleri gerçekleştireceğine ve başarılı olacağına, hayatında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, çok iyi çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine inanılır.

Rüyada denizde yorgan gördüyseniz:

  • Çok güvendiğiniz birisine sırlarınızı açabilirseniz, onun yardımını görebilirsiniz.

Rüyada denizde yorgan görmek sıkıntı çektiği zamanları rahat bir şekilde atlatacağına, başına türlü belalar geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada denizde yorgan yıkamak eski arkadaşlarından bir kısmıyla da görüşmeyi keseceğine, kazanılan başarılar sayesinde ele geçen kazançlar sayesinde geçim derdinin hiç olmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada katlanmış yorgan daha büyük adımlar atılacağına, sevdiği insanlardan ihanet göreceğine delalettir.

Rüyada yorgan getirmek parasal olarak kötü bir durumun ortadan kaldırılacağına, hayırlı kapıların açılacağına tabir olunur.

Rüyada yorgan satmak İslam inancına uygun şekilde yaşamak için işini değiştireceğine ve ailesine de inançlarını geliştirebilmeleri için sürekli yardımcı olacağına, eğer rüya sahibi kendisini ve işini bir an önce toparlamazsa kısa zaman içinde iflas edeceğine yorulur.

Rüyada yorgan dağıtmak ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, aile hayatında ve eğitim hayatında yaşanan sorunlardan ve sıkıntılardan alınacak destekler sayesinde kurtuluşa erileceğine, ancak ortaya çıkacak kötü bir durumdan ötürü işlerin bir anda aksamaya başlayacağına ve hayatın bu durumdan çok olumsuz etkileneceğine rivayet eder.

Rüyada yorgan yığmak iş hayatında üst bir mevkiye terfi edileceğine, keyfini, neşesini ve ağız tadını kaybedeceğine rivayet eder.

Rüyada yün yorgan vermek rüya sahibini kontrol etmekten vazgeçeceğine, bazı kişiler ile tartışmak zorunda kalacağına delalet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments