Rüyada denizde büyük gemi görmek

Rüyada denizde büyük gemi görmek ailevi sorunların bir türlü sonuçlanmayacağına, aile hayatında yaşanacak tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, gereken ne varsa herkesin elinden geldiği kadar destek olacağına, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtuluşa erileceğine, allah’tan istediği her şeye kavuşacağına, yersiz yere suçlanacağına, adının hiç yok yere lekeleneceğine, hayırlı ve uğurlu bir haber alınacağına, sevdikleri ile mutluluk dolu anlarını paylaşacağına tabir olunur.

Rüyada denizde büyük gemi gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda gerginlik yaşanacak.

Rüyada denizde büyük gemi görmek yaşanan üzücü olaylardan ötürü insanlardan kısa bir süreliğine kopulacağına, bazen hile yapılıp iş görüşmelerinde öne geçileceğine ya da bir ihalede ön sıraya girileceğine ya da yalan ve dolanla insanlardan para toplanacağına delalet etmektedir.

Rüyada dalgalı denizde büyük gemi görmek hayırlı adımlar atılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, üzüntü veren olayların düzeltileceğine, hazırdan yemek zorunda kalacağına delalettir.

Rüyada denizde büyük bir gemi görmek ailesi ile açılan arasını düzeltmesine yardım edeceğine ve çok bozuk bir duruma gelmiş olan işlerinin düzelmesini sağlayacağına, rüya sahibini, üzen, kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan herşeyin ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada denizde gemi yüzdürmek o kişilerden güzel sözler duyulacağına, diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, bu borçlardan ötürü büyük sorun yaşanacağına ve çok yakın bir zamanda aile içinde tartışmaların baş göstereceğine delalet eder.

Rüyada denizde gemi kullanmak sevilen bir kişi ile kurulan ortaklığın bozulacağına, para konusunda da ciddi kayıplar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada denizde gemi görmek ancak bu durumdan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, sorunlu olaylarla karşılaşacağına, kötü olayların meydana geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada gemi denizde gitmek sürekli stres ve sinir içinde olacağına, yalancı bir akraba yüzünden maddi zarara uğranacağına alamet eder.

Rüyada denizde gemi beklemek çok büyük bir kırgınlık yaşamış olan kişileri barıştıracağına ve herkesi biraraya getireceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, stres ve sıkıntı gibi durumlarla sık sık karşı karşıya kalacağına delalet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments