Rüyada deniz görmek ve korkmak

Rüyada deniz görmek ve korkmak yaşamının çok lüks bir hale geleceğine, bir sebeple sıkıntılı bir duruma düşeceğine, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, maddi olarak çok huzurlu olunacağına, hayırlı ve bol kazançlı bir yoldan gidileceğine, gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına, haramdan uzak durup, allah’a dua edeceğine, ibadetlerini de aksatmayacağına, ikinci bir şans vereceğine, kendisine yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına, mutlu olacağına, daha fazla kazanç ve daha fazla rızık elde edeceğine inanılır.

Rüyada deniz görmek ve korkmak gördüyseniz:

  • Sizin herhangi bir ard niyetiniz olmasa bile davranışlarınız yanlış değerlendirilebilir.

Rüyada deniz ve deniz kumu görmek yaptığı işlerden yana manevi huzur duyacağına, yaşanacak olumsuzluklardan sonra kişinin tüm çevresini yeni baştan düzenleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada deniz deniz görmek yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına ve elindeki bu yeteneği çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kısa zaman içinde işinde yükseleceğine, düştüğü zor durumlardan allah’ın yardımı ile kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada deniz olmayan yerde deniz görmek mutluluktan bolca nasipleneceğine, herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına, evine daha fazla rızkın cebine de daha büyük miktarlarda gelirin gireceğine işarettir.

Rüyada deniz olmayan bi yerde deniz görmek huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, elinde bulunan bazı işleri kendisini çekemeyen kişilerin alacağına rivayet eder.

Rüyada deniz ve deniz canlıları görmek girdiği bazı işleri en iyi yerlere getireceğine, kendisini allah yoluna adayacağına, çok mutlu olacağına, ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine işaret eder.

Rüyada her gün deniz görmek isteklerinin ve beklentilerinin yerine geleceğine, yaptığı seçimlerin kendisi için çok isabetli ve doğru olacağına delalettir.

Rüyada deniz göl görmek rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, girdiği işlerde zorluk çekeceğine delalet eder.

Rüyada da deniz görmek kırgınlıkların ve küskünlüklerin sona ereceğine, çok büyük bir çalışma temposu içine gireceğine delalet eder.

One thought on “Rüyada deniz görmek ve korkmak

  1. hayırlı günler dilerim,rüyamda çok büyük deniz gördüm gece.deniz çok dalgalıydı içindeki insanlar suyla yükseliyordu.ben denizden korkup kıyıya doğru yüzmeye çalıştım.deniz doldu taştı kollarımın acıdığını hissettim sonra tanımadığım bir kişi beni denizden çekti.üzerim pul pul olmuştu balık pulu gibi gümüş beyaz rengi.nasıl bi anlamı var bunun.sonunda çıktım karaya

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.