Rüyada dar iki duvar arasından geçmek

Rüyada dar iki duvar arasından geçmek hayata karşı bakışının olumlu yönde değişeceğine, ortaklık yaptığı birisinden ihanet göreceğine, çok büyük maddi zararlara uğrayacağına, karamsar olacağına ve kendisini çok kötü hissedeceğine, işlerinin hafifleyeceğine ve hayatının kolaylaşacağına, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, çok zor bir dönemi bitirip başarılı bir döneme yelken açacağına, rızkının hiç eksilmeyeceği gibi her geçen gün daha da çoğalacağına, karamsarlığından, çekimserliğinden, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada dar iki duvar arasından geçmek gördüyseniz:

  • Bazı konularda önemli ilerlemeler kaydedebilirsiniz.

Rüyada dar iki duvar arasından geçmek elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına alamet eder ve rüya sahibinin karlı olacak yatırımlardan önemli oranda kazanç elde edeceğine, edilen duaların allah katında kabul görmesi sayesinde hanede bolluk ve bereketin artacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine delalet eder.

Rüyada dar duvar arasından geçmek hayallere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine ve büyük bir mutluluk yaşatacağına alamet etmektedir.

Rüyada duvar arasından geçmek yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine, ortaya çıkan sıkıntılardan kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada iki duvar arasından geçmek dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına ve bir işten dolayı kötü insanlar ile muhatap olmak zorunda kalacağına, maddi açıdan büyük zorluklar yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada dişinin arasından kıl çıkarmak toplumdaki prestijinin de sarsılacağına, sevdiği kişiyle birlikte mutlu bir yuvaya sahip olacağına delalettir.

Rüyada köpeklerin arasından geçmek sözünün ise herkes tarafından dinleneceğine, çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine delalet eder.

Rüyada aslanların arasından geçmek ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, çalışmaların çok büyük bir sorunun kapısını açacağına, bilindik bir kişinin sebep olduğu sıkıntılardan ötürü  çok zor bir duruma düşüleceğine tabir olunur.

Rüyada demirlerin arasından geçmek her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, yapılan iyiliklerin karşılığının alınacağına, çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine işaret eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments