Rüyada dar bir pencereden geçmeye çalışmak

Rüyada dar bir pencereden geçmeye çalışmak sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına, hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde iş hayatına yeni bir yön verileceğine, ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine, yönetici makamına geleceğine, aile büyüklerinden birinin kaybedileceğine, hastalığı ya da bir derdi varsa kısa zaman içinde çözüleceğine, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, sağlıklarına zeval gelmeyeceğine, yorulacağına ve neredeyse mağlubiyetle burun buruna geleceğine alamet eder.

Rüyada dar bir pencereden geçmeye çalışmak gördüyseniz:

  • Herkes aynı fikirde olsa da, bazı konular içinize sinmiyorsa ya da tereddütleriniz varsa, o konuda kendi sezgileriniz doğrultusunda ilerlemek isteyebilirsiniz.

Rüyada dar bir pencereden geçmeye çalışmak sosyal hayat içinde yeni bir arkadaşlığa başlanacağına, işindeki verimliliğin düşeceğine, dolayısıyla ekonomik gücünün azalacağına inanılır.

Rüyada dar pencereden geçmeye çalışmak makamının yükseleceğine, adının da yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına, çok istenen bir şeye sahip olunacağına ve zorlukların aşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada pencereden geçmeye çalışmak ortağının başka kimselerle iş çevireceğine ve büyük can sıkıntısı yaşayacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine işarettir.

Rüyada bir yerden geçmeye çalışmak isteklerinin gerçekleşeceğine, kardeşlerin arasına para ile ilgili bir sıkıntı gireceğine tabir olunur.

Rüyada köprüden geçmeye korkmak sıkıntılarından ve sorunlarından yakında kurtulacağına, dertlerin bitip huzura erileceğine, akıl hocası olan birinden iş konusunda çok büyük yardım alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada suyu geçmeye çalışmak askerlik ya da iş yolculuğu yüzünden hasret çekeceğine, iş hayatı ve eğitim hayatı konularında çok güzel noktalara gelineceğine, kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına alamet eder.

Rüyada derin sudan geçmeye çalışmak patlama noktasına geleceğine, sıkıntıdan kurtulacağına, keyfinin yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyada denizi geçmeye çalışmak kendisini bir türlü ispat ettiremeyeceğine, oldukça uzun bir yolculuğa yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments