Rüyada dar bir alan görmek

Rüyada dar bir alan görmek işyerinde üst düzey görevlerde bulunacağına, ailevi sebeplerden ötürü çok yakın bir zaman içinde bazı tartışmalar yaşayacağına, kalbini tekrar hayata açacağına, büyük sorunlar ile yaşamak zorunda kalacağına, hayatı boyunca atlatamayacağı kadar büyük ve ciddi sorunlar yaşamayacağına, dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına inanılır.

Rüyada dar bir alan gördüyseniz:

  • Sizinle iş veya iş birliği yapmak isteyen kişiler ya da birlikte para kazanabileceğiniz konularla size gelenler olabilir.

Rüyada dar alan kötü huylara sahip olan bir kadından uzaklaşmaya ve ayrılmaya, aynı zamanda yaptığı işlerde çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, büyük işlere girmek pek sıkıntı çekmeyeceğine ve iş hayatı için gereken ne varsa yapacağına işaret eder.

Rüyada su alan gemi bazı sebeplerden ötürü mutsuz olan bir kişinin yüzünün güldürüleceğine, şanssızlığın ve kısmetsizliğin aşılacağına rivayet eder.

Rüyada boş bir alan görmek rahat edileceğine, aydınlığa çıkılacağına, borçlarınızı ödemede kolaylık yaşayacağınıza, kazancının artacağına rivayet eder.

Rüyada dar bir alan görmek kalabalık ortamlarda kişinin egosunu yükseltecek konuşmalar olacağına, zorlukların ve sıkıntının devam edeceğine delalettir.

Rüyada otlak alan görmek iyi işler ve projeler geliştirerek kendisini her alanda kanıtlama şansı bulacağına, çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine, bu sayede çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına inanılır.

Rüyada bol yeşil alan görmek bolluk ve bereket dolu günler yaşanacağına, çok zor durumlara düşeceğine ve iş hayatı ile ilgili çok sıkıntılı bir dönem yaşayacağına delalet eder.

Rüyada karlı alan görmek kötü niyetli kişilerin yenilgiye uğratılacağına, rahatsızlık yaşanan bir dönemin alınacak destek sayesinde sona erdirileceğine rivayet eder.

Rüyada kayalık alan görmek ailesini çok daha iyi şartlarda yaşatmayı başaracağına, gözünün hiçbir şeyde kalmayacağına, canın çektiği herşeye kolaylıkla ulaşacağına ve de gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments