Rüyada damdan atlamak

Rüyada damdan atlamak ferahlığa çıkacağına, büyük bir rahatsızlık ve endişe duyulacağına, kendi hayatının dışında çevresindeki insanların yaşamlarında pek çok musibete şahitlik edeceğine, güzel ve sevinçli bir haber alınacağına, yaptığı fedakârlık kadar onlardan da fedakârlık göreceğine, yeni bir iş kapısı bulunacağına, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına ve çok büyük başarılar ile birlikte kazançlar elde edeceğine, eş, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine delalettir.

Rüyada damdan atlamak gördüyseniz:

  • Yapacağınız araştırmalardan öğreneceğiniz şeyler var.

Rüyada damdan sarkmak bunun aile hayatına da olumlu şekilde yansıyacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde iş sahibi olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada damdan atlamak umduğunu bulamayacağına, yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına ve gerçekleştireceği projeler ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada damdan düşmek malının ve parasının çoğalacağına, hayatına bolluğun, verimin ve bereketin geleceğine, düşüncesiz adımlar attığı ve fevri davrandığı sürece de kötü olaylar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada damdan dama atlamak zahmeti işlerin kolaylaşacağına, küçük işlere sermaye harcamayacağına inanılır.

Rüyada damdan bebeğin düşmesi endişe ve üzüntü yaratan olayların yakın zaman içinde düzeltileceğine, işinde terfi alacağına delalettir.

Rüyada damdan toprak dökülmesi aile bireyleri ile hiç yoktan yere tartışma yaşayacağına, zorlukların, sıkıntıların, musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına yorulur.

Rüyada damdan düşmekten kurtulmak hayatıyla ilgili kararlar almadan önce muhakkak ailesine danışacağına, maddi durumunuz iyiyse işlerinizin kötüleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada damdan indiğini görmek her işin üstesinden rahatlıkla gelebileceğine, bu sayede hiçbir zaman iş ile ilgili bir sorun yaşamayacağına, büyük bir maddi refaha kavuşacağına, zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments