Rüyada dalgaların üzerine gelmesi

Rüyada dalgaların üzerine gelmesi bereketin artacağına, yaşadığı kötü olaylardan ötürü uğradığı zararları ortadan kalkacağına, eş, dost ya da akrabalarından gelecek olan yardımların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağına, verdiği emeklerin boşa gideceğine, malın ve paranın bir kısmının fakir fukaraya yardım için  harcanacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, kendisini çok yıpratacak bazı olaylar yaşayacağına, allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine ve ahirette çok mutlu olacağına, hayallerine ulaşmak isterken farkında olmadan inancından sapacak şekilde hareket edeceğine rivayet eder.

Rüyada dalgaların üzerine gelmesi gördüyseniz:

  • Sezgilerinize göre hareket etmelisiniz.

Rüyada dalgaların üzerine gelmesi tatsız durumların yaşanacağına ve bu yüzden başın derde gireceğine, yaşamına yeni bir yön vereceğine, yeni başlangıçlar yapacağına inanılır.

Rüyada büyük dalgaların üzerine gelmesi çok büyük dertler ile boğuşmak zorunda kalınacağına, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler olacağına alamet etmektedir.

Rüyada dev dalgaların üzerine geldiğini görmek sorunlu bir şekilde başlayan işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine ve mutlu olunacağına tabir olunur.

Rüyada dalgaların ıslatması horlanacağına ve kendini insan içine çıkamayacak durumlara düşüreceğine, bütçesinde çok uzun süre onarılmayacak açıklar meydana geleceğine rivayet eder.

Rüyada dev dalgaların evi yıkması üzüntülü ve sorunlu geçen bir dönemden sonra büyük bir zenginliğe kavuşacağına, sağlığının ve ağız tadının da yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada dalgaların yüzüne çarpması ummadığınız bir yerden elinize mal geleceğine, mutluluktan havalara uçulacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine inanılır.

Rüyada büyük dalgaların eve girmesi düzenli bir işe kavuşulacağına, iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine ve refah içinde yaşanılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dalgaların üstüne gelmesi dileklerinin ve dualarının gerçekleşmesi ile birlikte yüzünün güleceğine, mutluluğunun artacağına, malının büyük bir kısmını zarar edeceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments