Rüyada dalgaların ıslatması

Rüyada dalgaların ıslatması rüya sahibinin hayatında bolluğun, bereketin ve huzurun hâsıl olacağına, atılan her adımda daha zor günlere yüründüğüne ve bu şekilde devam eden sorunların yakında rüya sahibinin atacağı akıllıca ve doğru adımlar sayesinde normale döneceğine, geçim sıkıntısı yaşanılacağına, heyecan verici gelişmeler yaşayacağına, kendisi için uygun olmayan bir ilişkiyi sonlandıracağına, zarar getirecek bir işten uzak durulacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım eli uzatılacağına ve hayatı değiştirip mutlu bir hayatın kapısını açacak bir konuda çok önemli bir karar verileceğine, inancının eksileceğine, dünya malı sahip olmanın peşine düşeceğine ve ahiret hayatını unutarak inancını boşlayacağına, para ve zaman ayıracağına işaret eder.

Rüyada dalgaların ıslatması gördüyseniz:

  • Tatil olmasına rağmen belli konularda fikir sahibi olmaya, bilgi edinmeye veya haber almaya devam ediyor olabilirsiniz.

Rüyada dev dalgaların evi yıkması aile üzerindeki kara bulutların dağılacağına, ticaretin büyüyeceğine, rüya sahibinin geçim derdinin biteceğine, borçlarının da kapanacağına işarettir.

Rüyada dalgaların ıslatması işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, işlerin çok büyük bir aksama yaşayacağına, aydınlık günlerin karanlığa dönüşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada dalgaların üstüne gelmesi hayatının daha kolay, zevkli ve güzel hale geleceğine, çok daha güçlü biri haline geleceğine, beklentilerine ulaşacağına işarettir.

Rüyada dalgaların taştığını görmek varını yoğunu kaybedeceğine, eline geçen kazancı kendi işini kurmak için kullanacağına, çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine delalettir.

Rüyada dalgaların yüzüne çarpması variyeti ile herkesi kıskandıracağına, aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına alamet eder.

Rüyada dev dalgaların içinde yüzmek gülmeye hasret kalacağına, tabiri caizse bir yudum şifanın peşinden gideceğine, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına inanılır.

Rüyada dalgaların eve girdiğini görmek yaptığı bu hatadan ötürü kendisini hiç affetmeyeceğine, isteklerin yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dalgaların üzerine gelmesi yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına, rüya sahibinin başarısız olması nedeni ile kazancının eksileceğine, elinin darlık içinde kalacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments