Rüyada dağın üstünde yürümek

Rüyada dağın üstünde yürümek geçim kaygısı ve sıkıntısı yaşamayacağına, iş dünyasındaki yerin zaman içinde kaybedileceğine, başarısızlığı karşısında yıkılacağına, masa başı bir işe gireceğine, çok büyük üzüntüler ve endişeler yaşanacağına, aile içerisinde sık sık tartışmalar olacağına, yapılan işlerin yeterli kazanç sağlamayacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına, günden güne hanedeki bolluk ve bereketin biteceğine, üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine, ağız tadının yerinde kalacağına, hayatının afiyette geçeceğine, çevresinden yükselen çatlak seslerin kesileceğine, anlaşmazlıkların tatlıya bağlanacağına işarettir.

Rüyada dağın üstünde yürümek gördüyseniz:

  • Devam eden bazı münazaraların rafa kaldırılması gerekiyor olabilir.

Rüyada dağın üstünde yürümek yanlış işlere girip mutsuz olacağına, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine delalettir.

Rüyada dağın üstünde olduğunu görmek alim insanlardan sayılacağına, sorunların, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada yüksek dağın üstünde olmak çok güzel haberler ile dönüleceğine, karşısına kötü insanlar çıkacağına, uğursuzlukların ve şanssızlıklarının bir türlü rüya sahibinin peşini bırakmayacağına, kişinin geçimini sağladığı işlere giden yolların kapanacağına, bu nedenle geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada dağın üstünde bayrak görmek bereket ve rahat içinde yaşayacağına, büyük emelleri olsa da eline geçecek paraların ancak günü kurtaracak kadar az olacağına delalet eder.

Rüyada dağın üstünde durmak elde bulunan maddi olanakların yavaş yavaş kaybedileceğine, uzun bir süre boyunca mutlu olan rüya sahibinin, daha sonra bu kişinin karakteri ve baskısı altında ezildiğini farkedeceğine, kendisini yavaş yavaş toparlayarak bu kişinin hayatına olan etkilerini geriye çevirmeye çalışacağına rivayet eder.

Rüyada dağın üstünde olmak huzur ve şifa bulacağına, yardım isteyen insanlara çok büyük yardımlarda bulunacağına alamet etmektedir.

Rüyada yüksek bir dağın üstünde oturmak kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine ve artık sadece kendisine uygun bir hayat yaşayacağına, dileklerinin ve hayallerinin de gerçekleşeceğine rivayet eder.

Rüyada dağın üstünde ev görmek konforlu ve de lüks bir hayatı olacağına ve kişinin hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine, kısa süre içinde büyük zararlar edeceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments