Rüyada dağdan ot toplamak

Rüyada dağdan ot toplamak önündeki engellerin de ortadan kaybolacağına, alim insanlardan sayılacağına, bazı sorunların aile bireyleri arasında tartışma yaratacağına, iş hayatı ile ilgili olarak kurulan bir ortaklıktan ötürü zarara uğranacağına, kalp kırıklığı ve hayal kırıklığı yaşanacağına ve sıkıntı çekileceğine, en kısa zamanda tüm sıkıntılardan kurtulup elinizin bollaşacağına, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, rahatsızlıklar yüzünden çok zor zamanlar geçirileceğine, işle ilgili olarak çok kayıp verileceğine, eline geçen tüm fırsatları bu sayede değerlendireceğine, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına alamet eder.

Rüyada dağdan ot toplamak gördüyseniz:

  • Yeni bir ilgi alanı nedeniyle pahalı alışverişler veya aşırı harcama yapma riskiniz var.

Rüyada dağdan taş düşmesi adeta sinirden küplere bineceğine ve çok büyük bir sıkıntı yaşayacağına, ağız tadının, huzurunun ve neşesinin bozulacağına ve de insanlardan darbe yiyeceğine işarettir.

Rüyada dağdan su çıkması ister istemez zor bir duruma düşüleceğine, çok büyük maddi ve manevi sorunlar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dağdan atlamak yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına, komşularla ters düşüleceğine, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına tabir olunur.

Rüyada dağdan koşmak doğruyu ve doğru olan insanları terk edeceğine, günaha girip, kalp kıracağına, çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına tabir olunur.

Rüyada dağdan ot toplamak beden sağlığının zarar göreceğine, dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir dağdan kaymak daha sonra yolda karşısına çıkacak bazı engellerden ötürü tökezleyeceğine, işlerinin bu yüzden aksayacağına, kalkınacağına ve zenginlik elde edeceğine inanılır.

Rüyada dağdan süt akması büyük başarılar kazandığı ortaklıklardan birinde hiç istemediği halde bir kırılma yaşayacağına, maddi problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, hayallerin gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada dik dağdan inmek rahatlığa ve mutluluğa kavuşacağına, mutluluktan ayakların yerden kesileceğine tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments