Rüyada dağdan lav çıktığını görmek

Rüyada dağdan lav çıktığını görmek çok büyük zararlar ile karşılaşacağına, bu sorunlarından dolayı büyük ruhsal sorunlar yaşayacağına, bu durumlardan ailesinin de çok etkileneceğine, kısa süre önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, daha sonra çektiği cefanın, doyasıya sefasını süreceğine, çok sert eleştirilerle karşılaşılacağına, atacağı adımlar sayesinde ses getiren bir kişi olacağına, zor zamanların geride kalacağına, üzüntülerin sevince döneceğine, deyim yerindeyse elinin döneceğine, moralinin, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine, planlarının işe yarayacağına, kısa zamanda işlerinin çok rahat edeceği şekilde ilerleyeceği ve güzel günler yaşanacağı bir döneme gireceğine delalettir.

Rüyada dağdan lav çıktığını gördüyseniz:

  • Yaratıcı olmanız veya diğerlerini anlamaya çalışmanız kendi bildiğiniz yoldan ilerlemenin yöntemlerini bulmanızı sağlayabilir.

Rüyada dağdan lav çıktığını görmek onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, çok fazla zarara sebep olmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir dağdan su çıktığını görmek huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, yıllar önce yaptığı yatırımların bugün beklenmedik şekilde değer kazanacağına işaret eder.

Rüyada bir dağdan duman çıktığını görmek onların başarıları ile gururlanacağına, sevdiği bazı kişilerden büyük ihanet göreceğine işarettir.

Rüyada bir dağdan kaymak ailenizden veya akrabalarınızdan gelecek mal ve mülke, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına alamet etmektedir.

Rüyada dağdan ot toplamak maddi açıdan büyük bir yokluk çekileceğine, rakiplerine kızmasına ve onlarla arasına duvar örmesine sebep olan davranışları huy edineceğine, önündeki engelleri aşamayacağına inanılır.

Rüyada dağdan su çıkması kendini uzun uzun tenkit edeceğine, zorlu bir dönem geçirileceğine, daha sonra yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına yorulur.

Rüyada dağdan süt akması yaşadığı kötü olaylardan ötürü uğradığı zararları ortadan kalkacağına, çok büyük kazançlar getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada dağdan taş düşmesi arsız ve yüzsüz kimselere uyacağına, adına leke sürüp hem kendi hem de ailesinin başını öne eğdireceğine, üzüleceğine ve kendisini suçlayacağına işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hatice

Merhaba rüya’nın başını hatırlamıyorum ama dağlık kayalık tepelik bir yerdeyim Deniz gibi gelen siyah lav gibi Afrikalı siyahı bir kadının kafasında sarık gibi bir şapka kadının lava benzeyen bir şeyin arasında yutulup eridiğini görüyorum