Rüyada çorapla yere basmak

Rüyada çorapla yere basmak insan ya da hayvan demeden, allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine, çaresiz kalacağına, işlerinde hiç ummadığı bir anda büyük bir sorunla karşılaşacağına, eline geçen parayı yapacağı bir hata yüzünden girdiği bir işte batıracağına, beklemediği kadar büyük zararlar edeceğine, problemlerinin de çözümlerine kavuşacağına, sağlıkla ilgili olarak yaşanan sorunların bitirileceğine, aksiliklerin bu sayede aşılacağına, helal rızka sahip olunacağına, şansının ve kısmetlerinin bol olacağına, ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının da kolaylıklarla geçeceğine, zahmetli bir işin altından kalkılacağına rivayet eder.

Rüyada çorapla yere basmak gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz insanlara karşı dengesiz davranışlarınız olabilir.

Rüyada çorapla yere basmak aksiliklerle, başarısızlıklarla ve engellerle karşılaşmayacağına, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine delalettir.

Rüyada çorapla ıslak bir yere basmak sıkıntılarından kurtulacağına, işlerini yoluna sokacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine, dertlerinin yakın bir zamanda biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada çorapla terlik giymek girilen bir yolda başarıların sürekli artacağına, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine, güvendiği kişilerin kendisini yarı yolda bırakabileceklerine ve rüya sahibi için belki de kabus gibi geçecek şanssız bir dönemin yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada çorapla tuvalete gitmek aksiliklerin iş hayatını çok kötü bir şekilde etkleyeceğine ve zararlı bir alışkanlıkla uğraşılacağına, dertlerin ve sıkıntılarının son bulacağına, acıların ve gözyaşının dineceğine delalet etmektedir.

Rüyada çamurda çorapla yürümek dertlerin başlayacağına, uzun uğraşlar ve büyük harcamalar sonucu kurulan işin sadece rüyayı gören kişiye değil bütün ailesine kazanç sağlayacağına ve günden güne daha da büyüyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada siyah çorapla koşmak rüya sahibinin rahat bir hayata kavuşacağına, isteklerini yerine getireceğine, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, anne baba duası alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada çorapla sokağa çıkmak bazı şeyleri sonlandırırken bazı şeylere de başlama kararı alacağına, hayat içerisinde kırılgan bir duruma gelineceğine alamet etmektedir.

Rüyada kırmızı çorapla yürümek güzel başlayan bir birlikteliğin sona ereceğine, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.