Rüyada çok uzun çiş yapmak

Rüyada çok uzun çiş yapmak bilgili ve görgülü kişilerle ahbaplık kuracağına, işe zorla gidip geleceğine, kazanç getirecek büyük işlere girecek olan rüya sahibinin, sevdiği kişileri de yanına alacağına, birlikte daha iyi işlere imza atacaklarına ve işlerinin rakiplerini kıskandıracak kadar iyi bir şekilde ilerleyeceğine, hastalıkların sona ereceğine, aile hayatında sürekli tartışmaların olacağına, bankadaki hesaplarının da kabaracağına, kısa vadede büyük prestij sahibi olunacağına, iyi ve hayırlı insanlarla karşılaşacağına, deyim yerindeyse elinin kolunun bağlı olduğu konularda onu rahata kavuşturacak yollara ulaşacağına, ferahlayacağına, iyileşeceğine delalettir.

Rüyada çok uzun çiş yapmak gördüyseniz:

  • Gayret göstermeniz gerekecek gibi duruyor.

Rüyada uzun boylu birini daha uzun görmek büyük bir insan kalabalığına yardım edeceğine, başarıyı, kazancı, mutluluğu ve huzuru yakalayacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle uzun uzun bakışmak tatsız günlerin geride bırakılacağına, iş hayatında zorlu zamanlar geçireceğine, büyük bir parasızlık yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada uzun uzun yılanlar görmek melanetin, uğursuzluğun, kısmetsizliğin ve şanssızlığın uzaklaşacağına, lüks, konfor içinde olacağına alamet eder.

Rüyada telefonla uzun uzun konuşmak hayatında meydana gelecek yeniliklerin yüzünün gülmesine vesile olacağına, az çalışarak çok gezeceğine yorulmaktadır.

Rüyada uzun uzun salatalık görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, taş kalpli kişilerle muhatap olacağına yorulmaktadır.

Rüyada uzun uzun kaka yapmak işinden ve hayatından geri kalacağına, kurtuluşa kavuşacağına, hayırlı fırsatlar yakalayacağına böylece coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine delalettir.

Rüyada uzun uzun banyo yapmak uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine, aile bireyleri ile çok mutlu bir hayat yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada bir erkeğin uzun uzun bakması ona şifa olmayacağına, üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına, kısmetli bir kişi olunacağına, eğlenceli günler geçirileceğine yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments