Rüyada çok uzun boylu

Rüyada çok uzun boylu yaşamının bir dönemindekilerin hiçbir zaman hafızasından silinmeyeceğine, böylece ömür boyu sürecek bir zenginliği yaşama şansına nail olacağına, sorunlarının yakın bir zamanda allah’ın izni ile son bulacağına, çok büyük ve çok hayırlı işlere imza atacağına, elinde bulunan küçük bir miktar paranın eriyip gideceğine, işine gösterdiği özen ve hürmet sayesinde çok daha iyi yerlere geleceğine, doğru olanı seçeceğine, büyük bir ihanete uğranacağına delalet eder.

Rüyada çok uzun boylu gördüyseniz:

  • Yeni kişiler duygusal bir görünüm sergilemekle birlikte menfaat veya sadece fiziksel istifade için yaklaşıyor olabilirler.

Rüyada uzun boylu birini daha uzun görmek dertlerinin çarelerine kavuşacağına, kapandığı düşünülen meselelerin, tartışmaların veya sorunların tekrarlanacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgiliyle uzun uzun bakışmak deyim yerindeyse başa bela olan bir kişinin başının altından çıkan bir sorunun daha fazla büyümeden çözüleceğine ve ebeveynler için çok önemli olan bir konuda adım atılacağına, makam sahibi olacağına, yükseleceğine tabir olunur.

Rüyada bir erkeğin uzun uzun bakması erkeğin kendi organını ellediğini görmesi ise, elinden yüklü bir miktar para ya da mal çıkacağına, verimli ve bereketli işler yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada uzun uzun salatalık görmek allah’ın izni ile her zaman başarılı ve bol rızklı olacağına, meslek hayatında başarı ve zafer elde edeceğine bu sayede hayallerindeki yaşama kavuşma fırsatı elde ederek her geçen gün çok daha güzel olaylarla karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada telefonla uzun uzun konuşmak her zaman merhametli biri olarak davranılacağına ve sevap işleneceğine, mutlu günler göreceğine işarettir.

Rüyada uzun uzun banyo yapmak çok büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine bu durumun da hayatının alt üst olmasına neden olacağına yorulmaktadır.

Rüyada uzun uzun yılanlar görmek sorunlarının ve sıkıntılarının sona ereceğine, özür dileyeceğine veyahut büyüklük göstereceğine, bu kimseyle barışmak için çabalayacağına delalet etmektedir.

Rüyada uzun uzun kaka yapmak yapılan yanlış ortaklıklar neticesinde ticari kayba uğranacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments