Rüyada çok tüylü kedi görmek

Rüyada çok tüylü kedi görmek çok sevdiği bir kişi tarafından kalbinin kırılacağına, bolluğa, berekete ve zenginliğe ulaşacağına, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, işinde çok ilerleyeceğine, devlet kurumlarından birinde işe başlanacağına, işinde büyük başarılar alacağına, gelirinin artacağına ve yüzünün güleceğine, kazancının günden güne çok artacağına, maddi olarak rahatladığı bir dönemde büyük ve hayırlı bir ortaklık kuracağına, bu ortaklık sayesinde iş dünyasında daha çok tanınacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, işlerini kısa bir zaman içinde yoluna koyacağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, endişelerin son bulacağına, çıkılan yolda allah’ın izni ile ferahlığa kavuşulacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına ve uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada çok tüylü kedi gördüyseniz:

  • Birden fazla yerden geliriniz olabilir ya da birden fazla, parayla ilgili iş yapabilirsiniz.

Rüyada çok tüylü kedi görmek yaşanacak kötü durumdan ötürü çok büyük bir üzüntü duyulacağına, iş arkadaşlarından biri ile ağız dalaşına girileceğine ve bazı istenmeyen olayların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada mavi tüylü kedi görmek para konularında talihsizliklerin peş peşe geleceğine, sorunların ve sıkıntıların son bulacağına alamet eder.

Rüyada güzel tüylü kedi görmek atılan adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, dolayısıyla işlerin bozulacağına, çeşitli dedikoduların ortasında kalınacağına, yuva kurmak için yapılan bir hamlenin boşa gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kırmızı beyaz tüylü kedi görmek çalışmalarının istediği takdiri görmeyeceğine ve başarısızlık ve mutsuzlukla geçecek kötü bir dönem geçireceğine bu nedenle de oldukça zorlanacağına, yaşam tecrübesi edineceğine yorulmaktadır.

Rüyada beyaz uzun tüylü kedi görmek sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda eş, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına ve bir işten dolayı kötü insanlar ile muhatap olmak zorunda kalacağına, ancak herhangi bir sorun yaşamadan bu durumdan kurtulacağına, bilakis hiçbir eksiğinin kalmayacağına delalettir.

Rüyada beyaz tüylü yeşil gözlü kedi görmek büyük atılımlar yapacağına, makamında en yüksek noktaya erişeceğine işaret etmektedir.

Rüyada tüylü kedi görmek hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, sarsılacağına delalet etmektedir.

Rüyada siyah tüylü kedi görmek işinden geri kalacağına, canın derdine düşeceğine, başına bazı üzücü hadiseler gelse de büyük problemlerle karşılaşmayacağına inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments