Rüyada çok katli ev görmek

Rüyada çok katli ev görmek sıkıntıların ve sorunların daha da artacağına, azalacağına, sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine, elindeki bütün kaynakları kullanarak bu kişiye çok büyük bir destek vereceğine, bekârsa da evli bir kadınla birlikte olacağına, gidilen yolda çok başarılı bir kariyere sahip olunacağına, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, küçük şeyleri kafaya takıp moralinin bozulmasına, canın sıkılmasına da izin vermeyeceğine delalettir.

Rüyada çok katli ev gördüyseniz:

  • Yeteneklerinizi gören önemli pozisyondaki kişiler sizi yakın takibe alabilirler.

Rüyada katlı saç ısrarcı şekilde yoluna devam eden rüya sahibinin sonunda emeline ulaşacağına, bir sebeple ürünü satan kişi ile mahkemelik olunacağına, epey tartışma yaşandıktan sonra rüya sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine rivayet eder.

Rüyada iki katlı ev bir sağlık sorunuyla karşı karşıya kalınacağına, ağız tadını kaçıracak bir ortama girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada üç katlı ev lüks ve rahat şekilde yaşayacağına, ismini aldığı zaferlerle duyuracağına delalettir.

Rüyada yüksek katlı ev girdiği işlerde her zaman zarar edeceğine, özel hayatında mutlu olacağına, bedenen ve ruhen iyi olacağına, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada tek katlı ev almak çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, ortaklı işlere iştirak edileceğine delalet eder.

Rüyada çok katli ev görmek kurulacak bir ortaklık sayesinde iş sahibi olunacağına, yorulacağına ve artık dayanamaz duruma gelerek isyan edeceğine yorulur.

Rüyada üç katlı eve taşınmak canını sıkacak ve epey üzüntü verecek bir durumla karşı karşıya kalınacağına ve saklı kalması gereken birçok şeyin özellikle sırların ortaya döküleceğine, rızık elde etmek için atıldığı işlerde elindekileri de kaybedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada iki katlı eve taşınmak ölen kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına, bol muhabbette kalacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments