Rüyada çok büyük dolunay görmek

Rüyada çok büyük dolunay görmek kısmet kapılarının hiç kapanmayacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve çok uzun zamandan beri hayali kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, kafasının ve içinin rahatlayacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin teker teker biteceğine ve bazı olaylar yüzünden üzüntü duyulacağına, çocukları ve torunları ile makbul bir hayat süreceğine, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına, aile hayatına kötü bir leke sürülmeyeceğine, hayal edilen ve istenen ne varsa herşeye kavuşulacağına delalet eder.

Rüyada çok büyük dolunay gördüyseniz:

  • Düşüncelerinizi sır olarak saklamanızda fayda var.

Rüyada çok büyük dolunay görmek ele geçen kazancın artacağına, hayırlı bir iş kapısının açılacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, sevinçten deyim yerindeyse havalara uçacağına işaret eder.

Rüyada büyük turuncu dolunay görmek çok büyük sorunlar yaşayarak maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına ve neredeyse her gününün kavga ve dövüşle geçeceğine, bunun kendisi için büyük bir şans olacağına hep kısmet getireceğine inanılır.

Rüyada büyük parlak dolunay görmek zor günler geçirileceğine, sevilen kişiler ile uzun süren tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, maddi olanaklarını yitirip, alıştığı hayat düzeninin çok aşağısında bir yaşama sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada büyük mavi dolunay görmek maddi olarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, geçim derdinin olmayacağına inanılır.

Rüyada büyük bir dolunay görmek kişinin bu sayede başarısı ile ön plana çıkacağına, işinde terfi edeceğine, bazı sorunların aile bireyleri arasında tartışma yaratacağına, iş hayatı ile ilgili olarak kurulan bir ortaklıktan ötürü zarara uğranacağına, kalp kırıklığı ve hayal kırıklığı yaşanacağına ve sıkıntı çekileceğine delalettir.

Rüyada büyük dolunay görmek bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine, kötü noktalara geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada büyük kırmızı dolunay görmek ardından sevdiği bir kişi ile dünyaevine gireceğine, sorunlarını aşacağına, onu yönetmeye ve yönlendirmeye çalışacağına bu durumun da kendisini bazen dayanılmaz noktalara getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada kızıl dolunay özel yaşamda da rutini kıracak yeni programlar yaparak daha hareketli ortamlarda bulunulacağına, zamanının boşa gideceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments