Rüyada çok aşırı yağmur yağdığını görmek

Rüyada çok aşırı yağmur yağdığını görmek yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine, günden güne daha artan başarılar kazanacağına, rüyayı gören kişinin kur’an ve allah aşkıyla yanıp tutuşacağına, umutlarının bitmesine sebep olacağına, derde ve kedere düşeceğine, üzüleceğine, ağlayacağına, zamanı doğru şekilde değil, gereksiz yere harcamak nedeni ile bir süre sonra maddi zorluklar yaşanacağına, sıkıntı getiren kişilerin hayata gireceğine, başka yatırımlar gerçekleştirmeyeceğine işarettir.

Rüyada çok aşırı yağmur yağdığını gördüyseniz:

  • Objektif olmanız olumlu sonuçlar doğurabilir.

Rüyada çok aşırı yağmur yağdığını görmek umduğunu bulamayacağına, hayata karşı isteğini ve neşesini yitirecek olaylarla karşılaşacağına, mutluluğunun zedeleneceğine, kişinin kendisini çok hafiflemiş hissederek hayatına devam edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada aşırı derecede yağmur yağdığını görmek kendisini ömür boyu mutlu edecek, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına ve ileride onunla hayatını birleştireceğine, korkuların ve kaygıların yakın zamanda ortadan kalkacağına, rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde sona ereceğine yorulur.

Rüyada aşırı kar yağdığını görmek sağlık sorunlarının başgöstereceğine, alınan borçların günü gününe ödeneceğine, resmi bir kurumda işe girileceğine, hayır duaları alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada aşırı yağmur görmek imkânsızı başaracağına, gözleri kapatıp yapılan işe devam edileceği ve ancak tüm çabalara, direnmeye ve gösterilen sabra rağmen işin gittikçe kötüleşip iflasla sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada aşırı yağmur ve sel görmek zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine ve eline geçen parada da artışlar yaşanacağına, dertlerin ve sıkıntıların son bulacağına işaret eder.

Rüyada aşırı yağan yağmur yakasını belalı ve tekin olmayan kişilerden alacağına, sorunlu ve zararla dolu bir dönemin kapanacağına yorulur.

Rüyada yağmur yağdığını duymak aradan geçen zaman dilimi içinde kişinin eski halinden eser kalmayacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine delalettir.

Rüyada çok şiddetli yağmur yağdığını görmek yeni alanlara yöneleceğine, iş hayatının düzeleceğine alamet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments