Rüyada civciv gördüm

Rüyada civciv gördüm yeni işler yapılacağına, refah düzeyinin hiçbir zaman azalmayacağına, elini attığı bütün işlerde çok kazanç elde edeceğine, arzularına, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, kötülerin ve kıskançlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, sabır ve azim ile hayal edilen herşeye kavuşulacağına, tüm işlerini belli bir plan ve program üzerinden yürüteceğine bu sayede karşısına çıkacak aksiliklerin, engellerin, başarısızlıkların ve kayıpların da daha baştan önünü tıkamış olacağına alamet etmektedir.

Rüyada civciv gördüm gördüyseniz:

  • Sizinle aynı şekilde düşünen kişilerle bir araya gelebilirsiniz.

Rüyada civciv görmek sarı civciv isyan ve sitem edeceği bir süreçten geçeceğine, iş konusunda büyük tecrübeye ve çevreye sahip bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde güzel bir projeye girileceğine ve dertlerin, sıkıntıların ve sorunların çözüm bulacağına delalettir.

Rüyada civciv kusmak üzüleceğine, bu yüzden kendi içine kapanacağına, melanetli olayların arka arkaya geleceğine delalettir.

Rüyada civciv almak rahatının ve sağlığının bozulacağına, kazancının düşeceğine, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada civciv yemek kişinin rüya gibi bir hayat yaşayacağına, adının ülke dışında yayılacağına yorulur.

Rüyada tavuk ve civciv yeni bir kazanç kapısı açılacağına, zorlukların kolayca aşılacağına delalettir.

Rüyada sarı civciv arzu ve isteklerine kavuşacağına, insanlara iş öğretecek ve meslek kazandıracak konuma geleceğine delalet eder.

Rüyada civciv emzirmek resmi bir kurumdan gelecek bir para cezası ile sıkıntıya düşüleceğine, kafasının rahatlayacağına, gönlünün rahata ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada uçan civciv sonu hoş olmayacak bir yolculuğa, olmadık bir sebepten ötürü babayla ters düşüleceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments