Rüyada cinsel organı temizlemek görmek

Rüyada cinsel organı temizlemek görmek hedeflerine emin adımlarla yürüyerek sorunsuz şekilde ulaşacağına, ne etse de yaptığı hatayı telafi edemeyeceğine, maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacağına, mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine, kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine, iş hayatında uzun bir süre boyunca neredeyse iflas etme tehlikesi ile yaşanacağına, bu sebeple çok büyük stres nöbetleri geçirileceğine, sorunları başarıyla çözmeye, insanlardan çeşitli tepkiler alabileceğine alamet eder.

Rüyada cinsel organı temizlemek gördüyseniz:

  • Size problem yaratabilecek kişi veya kurumlarla sorun yaşayabilirsiniz.

Rüyada cinsel organı temizlemek görmek anne baba ile bir tartışma yaşanacağına, mutluluğu uzakta aramaktan vazgeçeceğine rivayet eder.

Rüyada kendi cinsel organı temizlemek hayalini kurduğu büyük başarılara ulaşacağına, sorumluluk sahibi bir kişi olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada cinsel organı temizlemek sevdiği kişilerin ve kendisinin zarar görmesine neden olacağına, amaçlarına ve hedeflerine ulaşacağına alamet eder.

Rüyada kadın cinsel organını erkek cinsel organı olarak görmek atılan adımlar yüzünden büyük zarara uğranacağına, ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, yaşanan sorunların sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada fil cinsel organı görmek atılan adımların zarar vereceğine, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların başgöstereceğine, üzüntülerin daha da artacağına, gereken sabrı göstereceğine ve onun tüm zorlu, zahmetli ve sancılı evrelerini ve  aşamalarını göğüslemeyi göze alacağına delalet eder.

Rüyada babanın cinsel organı sorunların tek kalemde silineceğine, ferahlığa çıkılacağına, üzüntü ve sıkıntı yaratan durumların çok iyi bir şekilde çözüme kavuşacağına, zor zamanların biteceğine inanılır.

Rüyada cinsel organı ile oynamak büyük umutlar ile girdiği bir işte ister istemez zarar edeceğine, koşuşturma nedeniyle kişinin hem ruhen hem de bedenen çok yorulacağına işarettir.

Rüyada erkek cinsel organı kopması allah’ın lütufları ile karşılaşacağına, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments