Rüyada cine su atmak

Rüyada cine su atmak işlerinin yaver gideceğine, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, daha fazla para kazanacağına, zenginlik içinde bir yaşam sürüleceğine, elinin bollaşmasına vesile olacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına, hayatının akışının bambaşka bir yöne doğru ilerleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada cine su atmak gördüyseniz:

  • Etkisi azalmaya başlamış ya da verimsiz düzenleme, plan veya iş birliklerinizi bir kenara bırakmanızda fayda var.

Rüyada cine su atmak dünyaya küsmek yerine koşulların elverdiği şekilde yaşayacağına, bilmek istediklerini öğreneceğine işaret eder.

Rüyada cine dönüşmek garanti olacak işe ve ekmeğe kavuşacağına, gelirinin daimi olacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine, başının derde gireceğine delalet eder.

Rüyada cine fal baktırmak aile hayatında çok üzücü olaylar ile karşılaşacağına, hiç beklenmeyen bir anda çok güzel bir haber alınacağına delalet eder.

Rüyada cine hükmetmek mesleğini yetenekli olduğu alandan seçeceğine bu sayede işinde hem muvaffak hem de mutlu olacağına, patron koltuğunda oturacağına delalet etmektedir.

Rüyada cine sarılmak çok büyük miktarda para elde edeceğine, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada cine aşık olmak akrabalarla küslüklerin sona ereceğine, hiç bilmediği bir işe gireceğine ve bu işi öğrendikten sonra adını herkesin duymasını sağlayacak başarılara imza atacağına işaret eder.

Rüyada cine tekme atmak kendisini kötü durumlara sokmayacağına, kazancının yerine gelmesine delalet eder.

Rüyada cine yasin okumak müfettiş, müdür ya da yönetici gibi mevkilerde görev alacağına, çocuk sahibi olacağına işarettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments