Rüyada cin görmek ve ağlamak

Rüyada cin görmek ve ağlamak mektepli biri olmanın ayrıcalıkları ve kendini geliştirmesi sayesinde arzu ettiği işlerde çalışabileceğine, koşulların her geçen gün düzeleceğine, nasibin bollaşacağına, çok uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, düşünmeden hareket edeceğine ya da bir anlık zafiyete düşerek canını ve malını tehlikeye atacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine ve daha iyi bir hayata sahip olunacağına, anlaşmalardan cayılacağına, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, bir sebeple aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına ve sosyal hayat içinde çok sevilen arkadaşlardan ihanet görüleceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına ve sevilen kişiler ile sevinçli ve güzel günler görüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada cin görmek ve ağlamak gördüyseniz:

  • Her türlü kimseyle iyi ilişkiler kurabiliyorsunuz.

Rüyada hamile olduğunu görmek sonra olmadığını görmek dertleşerek moral bulacağına, zararların üst üste geleceğine inanılır.

Rüyada birinin öldüğünü görmek mezar görmek ruhen de sakin, huzurlu hissedileceğine, başarısızlığa düşeceğine, neşesini ve ağız tadını yitireceğine, mutsuz olacağına rivayet eder.

Rüyada hamile olduğunu görmek ve düşürdüğünü görmek daha fazla kazanç ve mal varlığı elde etme girişimlerinin havada kalmayıp, kişinin istediği gibi ilerleyeceğine, hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada kendini hamile görmek ve adet görmek ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına, çalışmaların beğeni almayacağına işarettir.

Rüyada görmek istediğin birini görmek ne demek yaptığı işlerin hep dönüp dolaşıp aynı yere geleceğine ve kendisine ne daha az ne de daha fazla kazandırmayacağına, kişinin yoğun bir iş trafiği yaşayıp, çok daha fazla mesai harcayacağına alamet etmektedir.

Rüyada yumurta görmek tavuk görmek zor günlerin uzaklaşacağına, kazancın arttırılacağına delalet etmektedir.

Rüyada asker görmek savaş görmek anlaşmazlıkların ve kavgaların son bulacağına, işlerinin hafifleyeceğine, maddi imkanlarının çoğalacağına alamet etmektedir.

Rüyada düğün görmek gelin görmek herkese iyilik yaparak insanların gözünde değerini artıracağına ve kulluk görevlerini tam olarak yerine getireceğine, en fazla hayatını belli bir standartta sürdüreceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments