Rüyada çimenli suda yüzmek

Rüyada çimenli suda yüzmek kazancının bereketli olacağına ve hayatı boyunca hiçbir zaman parasızlık çekmeyeceğine, ailesinin onayını da alarak evlilik yolunda ilk adımı atacağına, kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına, kırk yıllık hatırı bir kelime ile sileceğine, evlat sahibi olacağına, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olunacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, fakir fukaranın karnının doyurulacağına alamet eder.

Rüyada çimenli suda yüzmek gördüyseniz:

  • Elinize para geçebilir veya yüklü bir ödeme söz konu olabilir.

Rüyada çimenli suda yüzmek kayıtsız kalınamayacak kadar iyi ve kazançlı bir teklif alınacağına, amaçlarına ve hedeflerine ulaşacağına, yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada çimenli suda yürümek imkanlarını zorlayarak hedeflerini büyüteceğine ve ideallerine sımsıkı sarılacağına, garanti olacak işe ve ekmeğe kavuşacağına, gelirinin daimi olacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada çimenli ev görmek bahtın açılacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, edilen duaların tutacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, hayatının yoluna girmeye başlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada çimenli bahçe kendisini çekemeyen kişilerin kendisi hakkında çeşitli dedikodular ettiklerini duyacağına, uzun zamandan beri çok istediği bir şeyin büyük bir çaba göstermesine ve çok emek vermesine rağmen bir türlü gerçekleşmeyeceğine, girdiği bazı projelerde hakkının yeneceğine ve kendisine ait fikirlerin başkası tarafından kullanılacağına tabir olunur.

Rüyada çimenli yer görmek en doğru şekilde öğreneceğine, aile hayatı içinde çok büyük tartışmaların ve sorunların yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeşil çimenli alan görmek bir sebeple uzun zamandan beri yaptığı işinden olacağına, kısa zaman içinde şirketin daha da büyüyeceğine işarettir.

Rüyada yeşil çimenli tepe görmek sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, işlerinin sürekli daha kötüye gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada çimenli yol işlerinde hiç ummadığı bir anda büyük bir sorunla karşılaşacağına, eline geçen parayı yapacağı bir hata yüzünden girdiği bir işte batıracağına, beklemediği kadar büyük zararlar edeceğine, kişinin kalbini titreten, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına işaret eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments