Rüyada çilli tavuk görmek

Rüyada çilli tavuk görmek şansına ve kısmetine kendi eliyle mani olacağına, üzüleceğine, yaptığı işle ilgili olarak çok hayırlı kararlar vereceğine, kazancın neredeyse yarı yarıya düşeceğine, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine, hasta kimsenin eski neşesine kavuşacağına, keyifli sohbetler edeceğine, mal mülk sahibi olup sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, gün geçtikçe daha iyi yerlere geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada çilli tavuk gördüyseniz:

  • Maddi riskler dikkat gerektiriyor.

Rüyada çilli tavuk görmek çalışmaların çok büyük bir sorunun kapısını açacağına, iş arkadaşları arasında tartışma yaşanacağına alamet eder.

Rüyada beyaz çilli tavuk görmek aksine hayatının daha da karmaşık bir hale geleceğine, sağlık sorunlarının biteceğine ve borçlarını yakın zamanda kapatacağına tabir olunur.

Rüyada siyah çilli tavuk görmek hayatın kişinin yüzüne güleceğine, hedeflerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada çilli yüz görmek çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına ve büyük bir üzüntü yaşayarak nerede hata yapıldığının düşünüleceğine, bazen hile yapılıp iş görüşmelerinde öne geçileceğine yorulmaktadır.

Rüyada çilli el görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine ve bu sayede rüya sahibinin başını sokabileceği bir eve kavuşacağına delalet eder.

Rüyada yüzü çilli görmek kazancını yakın bir zaman içinde iki kat arttıracağına, yeni bir yuva kurmak için uğraş verileceğine işaret eder.

Rüyada çilli bebek görmek rahat edeceği bir döneme gireceğine, yapılan bir hata yüzünden çekilen sıkıntının arkadaşların vereceği destek sayesinde sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada çilli horoz görmek çok güzel şeyler ile karşılaşıp yeni yerlere gidip yeni işlere gireceğine, işlerin gün geçtikçe daha da artacağına alamet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments