Rüyada çikolata ve kolonya görmek

Rüyada çikolata ve kolonya görmek mubah olan kavramlardan ve gerçeklerden uzaklaşacağına, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına, karşılaşılsa bile çok kısa bir sürede üstesinden gelineceğine, yaşanan eksikliklerin giderileceğine ve çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına, mal ve mülk sahibi olmaya, üzgün ve moralsiz günler geçireceğine, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, çok çabalamalarına, ısrarlarına ve diretmelerine rağmen iş hayatı ile ilgili birçok sorun yaşayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine, nimet bolluğu yaşayacağına, adımlarını daha sağlam atacağına işaret etmektedir.

Rüyada çikolata ve kolonya gördüyseniz:

  • Bir türlü karar verememeniz nedeniyle birçok işinizi sonuçlandıramıyabilirsiniz.

Rüyada çikolata ve kolonya görmek külfetinin ve yükünün artacağına, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin düşeceğine, yaşamını kendi istediği gibi yönlendirebileceğine ve yönetebileceğine, rahatlığa ereceğine, huzura ve esenliğe kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada kolonya çalmak hayırlı ve yüksek mevkiye sahip olunacağına ve büyük zaferler kazanılacağına, emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine, bir sebeple sıkıntılı zamanlar yaşanacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin zararlı bir şekilde biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada kolonya yakmak hayırsız kişilerle muhatap olmak zorunda kalınacağına, zor durumların biteceğine, ferahlığa çıkılacağına yorulur.

Rüyada eve kolonya dökmek manevi anlamda da huzur içinde olacağına, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kolonya içmek büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine ve hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağına, endişe edilen durumların alınacak destek ve yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına ve güzel günlerin en sonunda geleceğine delalet eder.

Rüyada yüze kolonya görmek sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına, güzel bir haber almaya yorulmaktadır.

Rüyada kolonya ile temizlik yapmak dünya nimetlerinden ve mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, elinin bolluk ve bereket içinde olacağına, hayallerinde kurduğu hayatın kendisine allah tarafından nasip edileceğine, onlarla birlikte hareket edeceğine, bu sayede rahatlığa, kolaylığa, rızka, kazanca, hayra, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına delalettir.

Rüyada üstüne kolonya dökülmesi özellikle de geleceğe dair umutların ve hayallerin söneceğine, karşısına çıkan bazı sorunlar yüzünden elinde bulunan kazancın neredeyse tamamını harcayacağına işarettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.