Rüyada çikolata lekesi görmek

Rüyada çikolata lekesi görmek çok kötü durumlara düşüp zarara uğramaya sebep olan şanssızlığın kısa zamanda kırılacağına, çok büyük çalışmalar yapıp kazanç elde etmek için çok iyi yollara girileceğine, neşesini ve huzurunu yitireceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, zorlukların, sıkıntıların ve dertlerin biteceğine, kalbinde kin beslemediği gibi, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına, hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine, çok sorun yaratan olaylar ile karşılaşılacağına, hayati önemi olmayan hastalıklar yüzünden işlerde aksama görüleceğine, çok büyük üzüntü duyacağına, sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine delalet eder.

Rüyada çikolata lekesi gördüyseniz:

  • Plan veya fikirlerinizi kısmi olarak paylaşmanızda fayda var.

Rüyada çikolata lekesi görmek üzüntülü günler yaşanacağına, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, daha güleryüzlü ve sevecen bir insan olacağına, çeşitli küçük sıkıntılardan kurtulup rahata ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada ben lekesi görmek girdiği her işte çok başarılı olacağına, kaçırmış olduğu fırsatlara üzülse de, daima önüne bakacağına inanılır.

Rüyada şarap lekesi aşırı yağıştan ya da doludan ötürü tarlasının zarar göreceğine, girdiği bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dut lekesi görmek maddi kayba uğrayacağına, girdiği tüm işlerde büyük zarar edeceğine tabir olunur.

Rüyada zeytin lekesi girdiği işlerin zor olmasına ve çok zahmet vermesine rağmen kendisine yardım eden kişiler sayesinde çok rahat bir şekilde üstesinden geleceğine, hayır getirecek yollara girileceğine, yardıma muhtaç olan kişilere iş konusunda büyük yardımlarda bulunulacağına yorulur.

Rüyada diş lekesi görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına, yakın zaman içinde çıkan anlaşmazlıkların çözüme kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada elbise lekesi hayalindeki işi gerçekleştireceğine, üzüntülerin biteceğine, maddi olanakların artacağına delalet etmektedir.

Rüyada zeytinyağı lekesi hastalar için şifaya yorumlanan rüya, aksiliklerin, nazarların ve uğursuzlukların kişiyi terk edeceğine, çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine ve bütün imkânlarını kullanarak kendisinin durumla ve yaşanan olaylar ile herhangi bir bağlantısının olmadığını ispatlamaya çalışacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments