Rüyada çiğ yumurta tükürmek

Rüyada çiğ yumurta tükürmek tekin olmayan işlere girileceğine, hayattan hiç zevk alamaz olacağına, kem gözlere geleceğine, başarısızlığa düşeceğine, neşesini ve ağız tadını yitireceğine, mutsuz olacağına, zarar edeceğine, işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına, kendisini üzen konular yüzünden başının çok ağrıyacağına, hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına ve karşılaşılan bu durum yüzünden aile bireylerinin birbirlerine düşeceğine, iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına, çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada çiğ yumurta tükürmek gördüyseniz:

  • Duygusal ilişkileriniz veya karşı cinsle oluşturmanız olası olan macera ya da flört gibi şeylerde fevkalade başarılısınız.

Rüyada yumurta içinden yumurta çıkması işlerinde bolluğun, bereketin ve verimin olacağına, işlerinde sürekli aksilik yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine delalettir.

Rüyada yumurta pişmiş yumurta görmek paradan ve maldan ziyade insanlığa değer vereceğine, bir sebeple büyük fırsatların elden kaçacağına delalettir.

Rüyada yumurta kırık yumurta görmek çok uzun zamandan beri görüşmeyen arkadaşların biraraya geleceğine, mutluluk dolu günler yaşanacağına, elindeki birikimleri değerlendirip yeni bir ev satın alacağına alamet etmektedir.

Rüyada yumurta içinde yumurta görmek hayırlı adımlar atılması sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, sevilen ve aranılan biri haline geleceğine inanılır.

Rüyada yumurta yumurta görmek yapacağı bu büyük hatadan dönmek yerine inatçı bir tutumla devam ederek gelecekte büyük mutsuzluklara neden olacak adımlar atacağına, canını sıkılacağına alamet eder.

Rüyada mor yumurta çok uzun bir zamandan beri yapılan işte hiç beklenmedik şekilde maddi krize girileceğine, canın ve malının da her zaman güvende olacağına tabir olunur.

Rüyada yumurta akı destek istediği yerlerden ve kişilerden destek göremeyeceğine, herhangi bir sorun karşısında işi bilen birisine danışılacağına inanılır.

Rüyada fol yumurta görmek sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda biteceğine, işlerinin sürekli daha kötüye gideceğine, eline geçen fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceğine, yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments