Rüyada çiçek saksısı kırmak

Rüyada çiçek saksısı kırmak üzücü olaylar yaşanacağına, çok büyük maddi zarara uğrayacağına, belki de hayatının aşkını bulacağına, rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde sona ereceğine, her karlı işin arkasından da daha büyük kazanç getirecek işler yapacağına, ruhlarına mevlit okutacağına, anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine işarettir.

Rüyada çiçek saksısı kırmak gördüyseniz:

  • Belli bir sıçrama yapmadan önce, önünüze bakmalısınız.

Rüyada çiçek saksısı kırmak hayatının aksiliklerle geçeceğine ve deyim yerindeyse bir türlü şeytanın bacağını kırmayı başaramayacağına, ilkelerinden asla vazgeçmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz çiçek saksısı görmek dedikodudan ve iftiradan sakınacağına, üst üste birçok sorun yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada çiçek saksısı almak işlerin düzeleceğine, çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına, ilerleyen dönemlerde üst bir mevkiye terfi alınacağına inanılır.

Rüyada boş çiçek saksısı görmek işyerinde üst düzey bir mevkiye terfi edeceğine, herhangi bir sıkıntı yaşamadan çok büyük sorunların üstesinden kolayca geleceğine ve yakın bir zaman içinde iş hayatındaki ve sosyal hayatındaki birçok kişinin, çok kıskanacağı bir kişi olacağına, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada çiçek saksısı değiştirmek büyük bir maddi kazanca kavuşulacağına, yakın bir arkadaştan gelecek iş fikrinin değerlendirileceğine, bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine ve zenginliğe sahip olunacağına delalettir.

Rüyada çiçek saksısı görmek huzurunu kaçıran ve rahatsız olmasına neden olan durumları düzelteceğine, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada büyük çiçek saksısı görmek dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, mutluluğunu kaçıran, onu üzen, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine delalet eder.

Rüyada menekşe saksısı görmek evlense dahi borçlar nedeniyle daha evliliğinin ilk günlerinde bile stres içinde olacağına, çalışmalardan pek getiri alınamayacağına, sevilen kişilerle bazı konularda ters düşüleceğine delalettir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.