Rüyada çiçeğin gül açması

Rüyada çiçeğin gül açması şansının da yaver gitmesiyle her işte muvaffak olmanın tadını çıkaracağına, rüyayı gören kişinin umutlarını bağladığı ve emek verdiği işlerin de kendisi için yüz güldürecek ve avantaj sağlayacak sonuçlar vermeyeceğine, kısa sürede büyük aşama kaydedeceğine, başarısının ve mutluluğunun bir gün değil bir ömür süreceğine, üzüntülerin ve zorlukların biteceğine, bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine, büyük atılımlar yapılacağına, yine de lükslerinden feragat etmeyeceğine inanılır.

Rüyada çiçeğin gül açması gördüyseniz:

  • Karşı cins ilişkileriyle ilgili bir üzüntü yaşayabilirsiniz.

Rüyada çiçeğin kopması ekmeğine haram sürmeyeceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, geçim sıkıntısına düşeceğine, illet hastalıklara yakalanıp kurtulamayacağına delalet eder.

Rüyada çiçeğin büyümesi alınan borçların ödenemeyeceğine, anne ile ilişkilerin eski haline döneceğine delalet eder.

Rüyada çiçeğin tomurcuklanması mutlu ve deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, hayallerin gerçekleştirileceğine tabir olunur.

Rüyada çiçeğin sararması daha fazla başarı kazanılacağına, kazancın neredeyse yarı yarıya düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada çiçeğin gül açması çok büyük bir dedikoduya malzeme olacağına, eğitim ve kariyer konusunda resmi bir kurumla bir proje gerçekleştirileceğine inanılır.

Rüyada çiçeğin dökülmesi ekonomik gücün çoğalacağına, işlerin hafifleyeceğine, zararlı kişilerden uzak durulacağına işarettir.

Rüyada çiçeğin kuruması gönül kapılarının açılacağına, yakın bir zaman içinde aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kurumuş çiçeğin yeşermesi bütün eksiklerinin ve sıkıntılarının da giderileceğine, sevinç içinde karşılanacak ve kişinin ailesini de ilgilendirecek bir haber alınacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments