Rüyada çeyizini sermek

Rüyada çeyizini sermek bunalacağına, kendini eli kolu bağlı hissedeceğine, yayılacağına ve makamının da yükseleceğine, çok mutlu olacağı ve hayatını büyük oranda değiştirecek bir çalışmaya gireceğine, önceden başarılı ve yetenekli olduğu işte artık aynı performansı ve yeterliliği gösteremeyeceğine, hem işi hem de özel hayatı hakkında kararlar vermesini gerektiren gelişmeler yaşayacağına ve yolculuk sonrasında birtakım kararlar alma aşamasına geleceğine, kendisini kötü hissettiği zamanların sona ereceğine, yaşadığı kötü deneyimlerden sonra insanlar ile arasına çok büyük bir mesafe koyacağına, üzüntü duyulacak kötü haberler alınacağına, şanssızlıkların bir türlü sona ermeyeceğine, gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine delalet eder.

Rüyada çeyizini sermek gördüyseniz:

  • Engellere odaklanan kişilerden uzak durup, olayların aydınlanmasını bekleyin.

Rüyada çeyizini dağıtmak işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakın bir zamanda kendi işini kuracağına, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına delalettir.

Rüyada çeyizini sermek kazanılan tecrübe sayesinde birçok kişiye yol gösterileceğine, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine yorulur.

Rüyada kendi çeyizini sermek şansın ve kısmetin açılacağına, büyük bir maddi refaha kavuşacağına, zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir başkasının çeyizini görmek bir sebeple eldeki bir işte zarara düşüleceğine, ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine delalettir.

Rüyada kızının çeyizini hazırlamak rahatlığı, esenliği, hoşluğu ve mutluluğu da bulacağına, yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içinde ödeneceğine ve yakın bir zaman içinde sorun yaratan kişiler ile tüm bağların koparılacağına işarettir.

Rüyada kardeşinin çeyizini görmek eşiyle arasında soruna sebep olacak davranışlarda bulunacağına, çevresi tarafından güvenilen biri olarak anılacağına alamet eder.

Rüyada nişanlı birinin çeyizini görmek parasının ve malının eksilmeyeceğine, bir türlü işin yoluna girmeyeceğine, bu sebepten ötürü eşler arasında bazı tatsızlıklar yaşanacağına işarettir.

Rüyada eski sevgilinin çeyizini görmek rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına, onların başarıları ile övüneceğine delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.