Rüyada çeyizini dağıtmak

Rüyada çeyizini dağıtmak resmi bir göreve getirileceğine, büyük maddi kazanç elde edileceğine, kısmetinin bollaşacağına, kendisine düşmanlık besleyen kişiler tarafından zarara uğratılacağına ve hayırlı olarak girdiği bir işin kendisine zarar verecek bir duruma döneceğine, uzun zamandan beri süren işsizliğin sona ereceğine, malında azalmaya, eline güzel fırsatların geçeceğine ve hiçbir eksiğinin ve derdinin de kalmayacağına, iş hayatında çok büyük bir düşüş yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada çeyizini dağıtmak gördüyseniz:

  • Yaraların sarılması için gayret göstermeniz gerekiyor.

Rüyada çeyizini dağıtmak kendisini üzecek ve sıkıntıya sokacak çeşitli durumlar ile karşılaşacağına, hayırlı ve büyük başarı kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, rahatsızlıkların şifa bulacağına yorulur.

Rüyada çeyizini sermek girdiği bütün işlerde çok başarılı olacağına, engel teşkil edeceğine ve onu karar aşamasında kısıtlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kızının çeyizini hazırlamak bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kendi çeyizini sermek allah’ın sayısız lütuflarını göreceğine, finansal aşıdan kritik bir noktaya geleceğine inanılır.

Rüyada bir başkasının çeyizini görmek ticaret dünyasında çok sevilen kimse haline geleceğine, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine rivayet eder.

Rüyada kardeşinin çeyizini görmek kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine, eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, konforlu bir şekilde ömür geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tanıdık birinin çeyizini görmek hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına ve karşılaşılan bu durum yüzünden aile bireylerinin birbirlerine düşeceğine, çok büyük üzüntü duyacağına, sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine yorulur.

Rüyada eski sevgilinin çeyizini görmek elinde bulunan imkânları kaybedeceğine ve ortak olarak gireceği bir işten türlü sorunlar yaşayarak çıkacağına, gücünün ve kudretinin hiç eksilmeyeceğine, yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına alamet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.