Rüyada çene görmek ihya

Rüyada çene görmek ihya nahoş sözler işiteceğine, kendisini çok kötü hissedeceğine ve içinde bulunduğu durumdan çok rahatsız olacağına, üzüntülü bir döneme girileceğine ve verilen sözlerin çok istenmesine rağmen tutulamayacağına, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine, hayırsız bir kişinin sebep olduğu sıkıntıya çözüm olacağına, geçmişi arkada bırakarak önüne bakacağına, kısmetinin artacağına, iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına ve çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine, zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine yorulur.

Rüyada çene görmek ihya gördüyseniz:

  • Yanıltıcı hikayeler anlatan veya doğru olmayan tablolar çizen kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada uzun çene görmek en çetin sorunlarıyla baş etme cesaretini göstereceğine bu sayede kendisine olan inancını ve güvenini geri kazanacağına, dargınların barışacağına, ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine işaret eder.

Rüyada çene görmek ihya çok büyük sorunlar ve sıkıntılar ile yüzleşmesi gerekeceğine, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada çene altında siyah kıl görmek çok hayırlı kişiler ile tanışıp mutlu ve huzurlu günler geçireceğine, her geçen gün daha iyi gelişmeler yaşayacağına, bunun için sabırsızlanacağına delalet eder.

Rüyada çene şişmesi sıkıntı çektiği zamanları rahat bir şekilde atlatacağına, kendisine sorun yaratan iş yükünü hafifleteceğine, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, iş hayatında rahat bir nefes alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada çene kütlemesi uğranılan zararların hızlı bir şekilde telafi edileceğine, rızkının azalacağına delalettir.

Rüyada alt çene kırılması sağlık sorunları ile başın belaya gireceğine, girilecek olan işlerde çok saygın kişiler ile çalışılacağına alamet etmektedir.

Rüyada çene çıkması sevgi ve barış ortamının kurulacağına, yol alacağına alamet etmektedir.

Rüyada çene kıllanması belki özel hayatında sıkıntılar yaşayacağına, insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments