Rüyada çatıda ağlamak

Rüyada çatıda ağlamak bunun için çok büyük ve çok doğru bir karar vermesi gerektiğine, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına, ancak yanlış bir karar alırsa çok bir duruma düşeceğine, geçiminin ve hayatının kolaylaşacağına, yakın zaman içinde çok hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, eşler arasındaki uyumun bu dönemde en üst seviyede olacağına, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına, ağır günler geçireceğine, şansın önünün kesileceğine çalışmaların kötüleneceğine ve kısmete mani olunacağına, iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada çatıda ağlamak gördüyseniz:

  • Yaşam tarzınızı iyileştirmenizi sağlayacak anlaşmalar yapmalısınız.

Rüyada çatıda uzanmak evli ve çocuk sahibi kimselerin aile üyeleri tarafından el üstünde tutulduğuna, günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına, kendisine hayat neşesi veren insanlarla daha sık görüşeceğine, kişinin sevdiğine kavuşarak, muradına ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada çatıda çay içmek sevdikleriyle arasının açılacağına, keyfinin ve moralinin bozulacağına ve zor günler geçireceğine, rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına rivayet eder.

Rüyada çatıda bal görmek aşama kaydedeceğine, büyük sıkıntılar yaşanacağına ve üzüntülü durumlara düşüleceğine yorulur.

Rüyada çatıda gizlenmek üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine, çok istediği ve hayal ettiği şeylere büyük bir azim göstermesi sayesinde kavuşacağına işarettir.

Rüyada çatıda sıkışmak ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına delalettir.

Rüyada çatıda ağlamak aile hayatında çok mutlu günler göreceğine, yardıma muhtaç bir kişiye yardım edileceğine, eş, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına tabir olunur.

Rüyada çatıda delik sağlığından ve ağız tadından olacağına, rahat ettirecek bir işe girileceğine yorulur.

Rüyada çatıda bulunmak kendi işini kurarak, alın ter ile ekmeğini kazanacağına, işlerinin bozulacağına, iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments