Rüyada çamaşır asıldığını görmek

Rüyada çamaşır asıldığını görmek dertlerin, tasaların ve üzüntülerin biteceğine, yapılan hatalardan ötürü zarar edileceğine, yakın bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, başarılarının takdir edileceğine, bunlar yetmezmiş gibi bir de sağlık sorunlarının başgöstereceğine, zor, kötü ve hasta günler geçireceğine, aile bireyleri arasında ortaya çıkan sorunları yakın bir zaman içinde çok büyük sıkıntılara girmeden ve elindeki imkânları kullanarak çözeceğine, borçlarının azalacağına, maddi olanakların artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çamaşır asıldığını gördüyseniz:

  • Çizginizi bozmamalısınız.

Rüyada çamaşır asıldığını görmek gamdan, kederden, üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına, namusu ve onuru ile yaşamayı seçeceğine ve bu şekilde para kazanacağına işarettir.

Rüyada beyaz çamaşır asıldığını görmek hiçkimsenin cesaret edemediği ya da yapılmaz dediği işlerin kolay bir şekilde yapılacağına, ele güne muhtaç hallere geleceğine inanılır.

Rüyada birini asıldığını görmek şansına ve kısmetine kendi eliyle mani olacağına, rüya sahibi eğer bekâr birisi ise yakın hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ama evli birisi ise çok büyük bir mutluluk yaşayacağına delalet eder.

Rüyada yakının asıldığını görmek kişinin çocuk hasreti çekeceğine, çok iyi bir mevkide görev yaptığı bir yerde işten çıkarılacağına ve maddi ve manevi olarak çok sıkıntıya düşeceğine alamet eder.

Rüyada birinin asıldığını görmek kimse ile tartışmayacağına, hiç beklenmeyen bir anda çok güzel bir haber alınacağına delalettir.

Rüyada arkadaşının asıldığını görmek atılım yapmaya hazırlandığı işlerini hatta kariyerini yeniden gözden geçirmek zorunda kalacağına, iş dünyasında çok büyük bir prestij yakalayacağına, başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine delalettir.

Rüyada arkadaşını asıldığını görmek amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine, çok büyük emekler verilerek gerçekleştirilen bir çalışmanın karşılığının alınamayacağına alamet eder.

Rüyada bebeğin asıldığını görmek döktüğü alın terinin karşılıksız kalmayacağına, çok rahat ve huzurlu bir aile ortamı yaşandığına ve uzun bir hayat boyunca herhangi bir soru yaşanmadan birlikte mutlu olunacağına yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.