Rüyada cam parçasi görmek

Rüyada cam parçasi görmek elinde bulunan imkânları kaybedeceğine, zaman içinde daha hayırlı ve daha güzel bir mevkiye geleceğine, zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına, kötü halden iyi hale geçeceğine ve içinde olacağı durumdan çok memnun olacağına, başarısızlığa düşüleceğine, parasının her geçen gün artacağına, iyi hissedileceğine, ayıplanacağına, horlanacağına ve kendini insan içine çıkamayacak durumlara düşüreceğine, ancak bu durumdan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, sorunlu olaylarla karşılaşacağına, dualarının karşılığını göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada cam parçasi gördüyseniz:

  • Geçmiş tecrübeleriniz sizi kötü durumda kalmaktan kurtarabilir.

Rüyada bez parçası günahlarına tövbe edeceğine, çok zor zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Rüyada cam parçasi görmek hiç ummadığı kadar büyük kazanç elde edeceğine, bu sayede sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi üzüntü çekmeden kurulacağına, hayırsız bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada kağıt parçası iş hayatı ile ilgili doğru ve hayırlı kararların alınacağına, çok mutlu olacağına, ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine işarettir.

Rüyada tahta parçası allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, eline çok güzel fırsatların geçeceğine, soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına delalet eder.

Rüyada taş parçası görmek eğlenceli günler geçireceğine ve sıkıntılardan, stresten, kalabalıktan uzak olacağına, kem gözlerden ve nazardan korunacağına yorulur.

Rüyada cam parçası yutmak tam bu sorunlar bitti derken bir hastalık ile imtihan edileceğine, çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada et parçası tükürmek sevinçli ve huzur dolu bir döneme girileceğine, işlerin çok iyi bir hale geleceğine, zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, çok büyük atılımlar yapılacağına, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, eline geçen fırsatların çok iyi kazançlar sağlayacağına delalet eder.

Rüyada gazete parçası maddi sorunlarının çözüleceğine, sıkıntılarının hafifleyeceğine, elinin bollaşacağına, herşeyin neredeyse hayal ettiklerine çok yakın olacağına alamet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments