Rüyada cam kırarken görmek

Rüyada cam kırarken görmek neşeyle geçecek bir döneme, sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlar ile karşılaşacağına, çok büyük tartışmalara ve çekişmeler yaşayacağına ve aile arasında zaman zaman sürtüşmeler meydana geleceğine, engellerden kurtulacağına, dost sandıklarından değil de öylesine arkadaşlık ettiği bir kişiden destek göreceğine, çok büyük atılımlar için yapılacak çalışmalarda önce kendisinden başlayacağına, bu çalışmalar sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, iş hayatında herkesin saygı gösterdiği bir kişi olacağına, büyük bir proje ortaya koyacağına, karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, binbir güçlükle elde ettiği zenginliği kaybedeceğine, işlerin kötüye gitmesine sebep olacağına, eşler arasında bir soğukluğun baş göstereceğine delalet eder.

Rüyada cam kırarken gördüyseniz:

  • Ani harcamalardan sakınmanızda fayda var.

Rüyada cam kırarken görmek kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına, hiç beklemediği bir ihanet ile karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada yumurta kırarken görmek kötü günlerini aşmayı başaracağına, ticaretinin gelişeceğine, rızkının genişleyeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada birini odun kırarken görmek yarınları için umutlarını kaybetmeyeceğine, sorunların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, hayırlı kişiler ile çok güzel bir ortaklık kurulacağına delalettir.

Rüyada yumurta kırarken içinden civciv çıkması iş hayatı ve eğitim hayatı konularında çok güzel noktalara gelineceğine, kendisini daha olgunlaşmış ve hem ruhen hem bedenen daha büyümüş hissedeceğine ve kendisini hayır işlerine ve iyiliğe adayacağına delalet etmektedir.

Rüyada yumurta kırarken civciv çıkması bol kazanç elde edileceğine, insanların hayır dualarının alınacağına, çok büyük sıkıntılar çekeceğine, hayatında görmediği kadar büyük zararlara uğrayacağına rivayet eder.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.