Rüyada çakmak düşürmek

Rüyada çakmak düşürmek kişiye sunulacak çok sayıda iş fırsatına, iş konusunda çalışanların güvendiği, saygıda kusur edilmeyen, itibarı yüksek bir yönetici olunacağına, eşler arasında ayrılığa sebep olacak bir olay yaşanacağına, hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına fakat gerçekleri ailesi üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine, sevilen bir kişi ile kurulan ortaklığın bozulacağına, eline geçen bütün fırsatları işi konusunda değerlendireceğine, çok üzüldüğü ve sıkıldığı anlarda bile işine sığınacağına, çok kolay bir hayatı olacağına, yapılan ek işler sayesinde kısa sürede borçlardan kurtulacak olan rüya sahibinin geleceğini düşünerek yatırımlar yapacağına, uzun zamandan beri zorluk yaşatan bir olayın üstesinden gelineceğine inanılır.

Rüyada çakmak düşürmek gördüyseniz:

  • Birine samimi ilgi gösterip duygusal olacaksınız.

Rüyada çakmak çakmak görmek böyle bir zorluk yaşaması halinde vatan hasretine dayanamayacağına ve bir gün gurbete gitmesi gerekirse bunu kabul etmeyeceğine, kötü bir geçmişe sahip birinin yapmak istediği kötülüğün boşa çıkacağına ve mal varlığının yaşanacak kötü bir olaydan ötürü azalacağına ancak sıkıntıların sona ereceğine işaret eder.

Rüyada çakmak atmak üzerine düşüldükçe daha da nazlanacağına ve kendisini seven kimseleri üzeceğine, uzun bir süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına işarettir.

Rüyada eve tahta çakmak karşısına çıkacak pürüzlerin kendisini yıldıramayacağına, kavgalı aile bireyleri ile aralarındaki suların durulacağına inanılır.

Rüyada sandık çakmak yaptıklarından dolayı çok zarara uğrayacağına, hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çakmak uzatmak uzun zaman çekilen rahatsızlıklar yüzünden ruhsal olarak da yıpranacağına ve hastalıkların kişiyi yataklara düşürecek kadar ağır bir şekilde seyredeceğine, sağlık sorunlarından ötürü daha doğal ve sağlıklı bir hayat seçileceğine işaret eder.

Rüyada çakmak düşürmek karşılaşılan kötü olaylardan ötürü istenmeyen durumlara düşüleceğine, büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, sorunlarını, sıkıntılarını, geride bırakacağına işaret eder.

Rüyada çakmak almak rahatının, keyfinin, sağlığının ve ağız tadının da hep yerinde olacağına, daha sonra bu durumların kırgınlığa kadar gideceğine alamet eder.

Rüyada çakmak ne demek kendisini üzenleri hayatında çok büyük bir mutluluk yaşayarak uzaklaştıracağına ve çok sevineceğine, çok büyük ve çok hayırlı işlere imza atacağına, büyük bir insan kalabalığına yardım edeceğine delalettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments