Rüyada çakmak atmak

Rüyada çakmak atmak daha önce uğranılmış olan zararın kısa zamanda kapatılacağına, zarar etmeyeceğine, hasadının tarlasında kalacağına, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, üzüleceğine, mutsuz ve hasta olacağına, devlet kurumlarından birinde işe başlanacağına, hayırlı bir işe iştirak edileceğine, verimin beklenenin ve hesap edilenin üzerinde olacağına, çekilen sıkıntıların son bulacağına, rahat bir yaşama kavuşulacağına,  mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine alamet eder.

Rüyada çakmak atmak gördüyseniz:

  • Rahatlıkla üstesinden gelebileceğiniz konular size yapılması imkansız gibi görünebilirler.

Rüyada çakmak çakmak görmek ancak daha sonra şansının yaver gitmesi ile çok rahat edeceğine, parasızlık ve geçim derdi olmadan yaşayacağına inanılır.

Rüyada tahta çakmak daha pozitif biri olacağına, mal mülk sahibi olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine tabir olunur.

Rüyada sandık çakmak dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına, problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına tabir olunur.

Rüyada çakmak yakamamak sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, yeni bir dış görünüşe, yeni bir işe ve yeni bir hayata geçeceğine, bu sayede içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına işarettir.

Rüyada çakmak almak kendisine hayır getirecek kararlar alacağına, atılıma geçeceğine, sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına delalet etmektedir.

Rüyada eve tahta çakmak eşiyle arasında soruna sebep olacak davranışlarda bulunacağına, hata üstüne hata yaparak tüm şimşekleri üzerine çekeceğine, iş konusunda kısmetin açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada çakmak düşürmek çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına delalettir.

Rüyada çakmak atmak işinin en iyisi olacağına, zor günler geçirileceğine, sevilen kişiler ile uzun süren tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.