Rüyada çakmak almak

Rüyada çakmak almak bir sebeple iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, çok büyük problemler ile karşılaşılacağına, kişinin çalıştığı yerde hakkında çıkarılan laf, söz nedeniyle üzüntü yaşayacağına, çeşitleneceğine, projelerin ve ortaya konulacak olan çalışmaların büyük bir prestij sağlayacağına, zor günlerin geride kalacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, büyük atılımlar yapılacağına ve rahat bir hayat geçirileceğine, onlarla arasının açılacağına, yanlış anlaşılmalara mahal veren yaşantısına çeki düzen vermemesi halinde mevcut işinden de olacağına inanılır.

Rüyada çakmak almak gördüyseniz:

  • Siz bir kadınsanız, ummadığınız bir yerde beğeneceğiniz biriyle tanışabilirsiniz.

Rüyada çakmak çakmak görmek sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, aile hayatını renklendirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve hayırsever bir arkadaşın yardım isteğine cevap verileceğine, ne yapacağını bir türlü kestiremeyeceğine ve yaşayacağı kararsızlık nedeni ile çok yıpranıp mutsuz olacağına yorulur.

Rüyada çakmak istemek kötü hallerinden kurtularak hayırlı ve güzel hallere geçeceğine, derdin sona ereceğine delalettir.

Rüyada eve tahta çakmak aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine, hayır getiren adımlar atılacağına ve sıkıntıların kısa sürede mutluluğa dönüşeceğine tabir olunur.

Rüyada çakmak atmak hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, başı sıkışanın derdine çare bulacağına yorulur.

Rüyada çakmak yakamamak maddi açıdan büyük zarara uğranılacağına, istemeden de olsa ailesi ve çok sevdiği arkadaşları ile arasının açılacağına rivayet eder.

Rüyada sandık çakmak rızkındaki ve kazancındaki verimin hiç eksilmeyeceğine, alınan borçların ve çekilen kredilerin kısa sürede ödeneceğine alamet etmektedir.

Rüyada çakmak dağıtmak kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına, işini tutkuyla yapan rüya sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına işarettir.

Rüyada çakmak ne demek mallarının artacağına, olmayacağına kanaat getirdiği için varlığını dahi unuttuğu konuların yeniden gündeme getirileceğine delalet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments