Rüyada buzlu dağda yürümek

Rüyada buzlu dağda yürümek maddi ve manevi olarak güç ve kudret sahibi olacağına, sevdiğinizle hoşça vakit geçirmeye, işten güçten elini eteğini çekeceğine, kötü kişiler ile irtibat kuran akrabaları ile arasındaki bağı kopartacağına ve güzel günler göreceğine, sorunların epey büyük sorumluluklar getireceğine, iş alanında programsız çalışmanın ve planlara uymamanın neticesinde itibarın zedeleneceği durumlar içine girileceğine, ruhsal olarak büyük bir motivasyona ulaşılacağına, yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada buzlu dağda yürümek gördüyseniz:

  • Manipüle etmeniz veya olmadığı şekilde süslemeniz durumunda ise, güvendiğiniz destekler gelmeyebilir.

Rüyada buzlu dağda yürümek sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına ve işlerini zahmetsizce bitireceğine işaret etmektedir.

Rüyada buzlu et ailesi ve sevdikleri ile büyük bir uyum içinde olacağına, düştüğü zor durumlardan allah’ın yardımı ile kurtulacağına, refah içinde yaşayacağı bir döneme gireceğine inanılır.

Rüyada buzlu yol dost sanılan kişilerin yüz çevireceğine, gençlerin ve çocukların okuması için yardımcı olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada buzlu kar görmek duymadığı sözleri duyacağına, kişinin güzel günlerinin geride kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada buzlu cam silmek sorunların ve tartışmaların büyüyeceğine, kazancının bir kısmını tasarruf için ayıracağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada buzlu dondurma ev veya arsa almak için girişimlerde bulunulacağına, maddi sorunlar yüzünden sıkıntıya girileceğine ve zarara uğranacağına işaret eder.

Rüyada buzlu yemek ticarette öne geçeceğine, büyüyeceğine, ilerleyeceğine, büyük paralar kazanacağına, tam yerinde verilecek kararlarla çalışmaların sürpriz başarılar getireceğine inanılır.

Rüyada buzlu su almak iş konusunda çok hayırlı ve güzel adımlar atılacağına, eğitimle ilgili verilecek bir karar üzerine yurt dışına çıkılacağına,  yeni bir hayat kurulacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments