Rüyada buzdolabını kaybetmek

Rüyada buzdolabını kaybetmek sorunlarını halletmeyi başaracağına, üzüntülerin biteceğine, maddi olanakların artacağına, ilerleyen zamanlarda çok iyi işlere imza atılacağına, hayallerine ve isteklerine kavuşacağına, sıkıntıların, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine ve haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına, rızkının artacağına ve hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, imrenilecek bir ev yaşantısının olacağına, bir sebeple gerek iş hayatında gerekse de aile hayatında çok zor zamanlar geçirileceğine işaret eder.

Rüyada buzdolabını kaybetmek gördüyseniz:

  • Karşı cins ilişkilerinizde duygusaldan ziyade fiziksel açıdan şanslısınız.

Rüyada buzdolabını kaybetmek zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına ve arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine, aile hayatının günden güne daha kötü bir duruma geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada buzdolabını boş görmek çekilen hasretin biteceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, sorunlar altında ezileceğine alamet etmektedir.

Rüyada buzdolabını doldurmak herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine, müjdeli haberler alınacağına, zahmetli bir işin sona ereceğine delalettir.

Rüyada buzdolabını temiz görmek askıda kalan işlerini nihayete erdireceğine, iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve biraraya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına alamet eder.

Rüyada başkasının buzdolabını boş görmek karlı yatırımlarının da kendisine büyük kazanç getireceğine, yarardan çok zarar getireceğine, kalp kırıklığına neden olacağına alamet eder.

Rüyada buzdolabını temizlemek toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, saygınlığının artacağına ve aldığı zaferlerle dikkat çekeceğine, iş ve meslek hayatında istenilen başarının elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada buzdolabını boşaltmak büyük bir boşluğa düşeceğine, çok büyük bir üzüntü duyacağına, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına alamet eder.

Rüyada buzdolabını kirli görmek yapılan tüm işlerin boşa çıkmasından ötürü maddi durumun bozulacağına ve sevilen ve saygı duyulan kişilerden kalleşlik ve ihanet görüleceğine, daima önüne bakacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments