Rüyada buzdolabında yeşil fasulye görmek

Rüyada buzdolabında yeşil fasulye görmek dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine, çok büyük ve başarılı işler ortaya konulacağına ve büyük iş sahipleri arasına girileceğine, işsiz ve ekmeksiz kalacağına, kem gözlü insanlardan uzak, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine, maddi konularda zayıf düşeceğine, kişinin hayatına bolluğun, neşenin ve mutluluğun geleceğine, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına, karşısına çok büyük fırsatların çıkacağına işarettir.

Rüyada buzdolabında yeşil fasulye gördüyseniz:

  • Bazı hayalkırıklıklarını fazlasıyla büyütüyorsunuz.

Rüyada buzdolabında yeşil fasulye görmek pek çok felaketten yara bere almadan ve sağ salim bir şekilde kurtulacağına, kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine rivayet eder.

Rüyada buzdolabında yeşil zeytin görmek dua alacağına, donatacağına delalet eder.

Rüyada fasulye görmek yeşil fasulye sevilen bir eşyanın çalınacağına, başarıları ile tanınacağına alamet etmektedir.

Rüyada buzdolabında yeşil sebze görmek geçim sıkıntısının biteceğine, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın da artacağına, maddi sıkıntı içine düşüleceğine inanılır.

Rüyada buzdolabında yeşil biber görmek gönül hoşluğu içinde olacağına, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeşil fasulye ve yeşil biber görmek yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine, istenmeyen bir problemin çözümü için tecrübeli birinden destek alınacağına, sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil fasulye haşlamak ekonomik kayıpların sürekli artacağına, hanede bulunan kişileri çok üzecek bir karar verileceğine, bir sebeple atılan adımlar konusunda ve verilen sözler konusunda çok dikkat edilmesi gerektiğine, aksi halde pişman olunacak ve belki geri dönüşü olmayacak olaylar yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil fasulye dikmek duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına, çok büyük menfaatler kazanacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments