Rüyada buzdolabı tamiri

Rüyada buzdolabı tamiri dinen sakıncalı bir iş işlediğine, hanesinin bollukla dolacağına, farklı sektörlere ve alanlara yöneleceğine, her işinde yeni bir kimlik ortaya koyarak yenilik ve farklılık yaratacağına, hayallerine, isteklerine, dileklerine ve dualarına kavuşacağına, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine, edilen duaların allah katında karşılığını bulacağına, çözümü zor olan sıkıntılarla yüz yüze gelineceğine, hasret çekenlerin kavuşacağına, iş hayatında yaşanan parasal sorunların eş, dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine rivayet eder.

Rüyada buzdolabı tamiri gördüyseniz:

  • İşleri kendi istediğiniz şekilde yönlendirmek için seçeceğiniz yollar hoş bulunmayabilir.

Rüyada buzdolabı karlanması hanesine giren gelirin önemli oranda artacağına, sahte arkadaşlıklardan kurtularak çok daha kalıcı dostluklar edineceğine inanılır.

Rüyada buzdolabı düşmesi iş hayatında çok büyük başarılara imza atacağına, bolluk ve bereket yakalayacağına inanılır.

Rüyada çok buzdolabı görmek üstünlük elde edeceğine ve ticaret hayatında tanınır kişi olacağına, güzelliklere rast gelineceğine,vicdanlı, akıllı, bilge ve kudretli kimselerle karşılaşılacağına işarettir.

Rüyada mor buzdolabı görmek konforunun ve neşesinin de yerine geleceğine, hiçbir zaman büyük sıkıntılar ve yokluklar yaşanmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ikinci el buzdolabı böylece kişinin hafifleyeceğine, sıkıntılarından, hastalıklarından, dertlerinden, kötü düşüncelerinden, kendini mutsuz, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına alamet eder.

Rüyada yeşil buzdolabı gönül işlerinden yana çok kısmetli olacağına ve şansın yaver gideceğine, sıkıntı yaratan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına patlak vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada buzdolabı su görmek fikir ve görüş ayrılıklarına düşeceğine, büyük anlaşmazlıklar yaşayacağına, aslında nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına işarettir.

Rüyada buzdolabı değiştirmek yapılan hataların büyük belalar getireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments