Rüyada büyük yapraklı çiçek görmek

Rüyada büyük yapraklı çiçek görmek rüya sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine, etrafının gerçek ve hayırlı dostlarla dolacağına, yolunda gideceğine ve kazancın artarak bolluğun ve bereketin yaşanacağına, alacağı diğer ihtarlar sonrasında ise işten çıkarılmasının gündeme geleceğine, iyi işler yaparak ailesinin gözünde değerleneceğine, sıkıntılarını bu sayede yeneceğine, çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine, yaptığı her işle adından söz ettireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına, daha fazla gelir elde edeceğine ve mal varlığının artacağına, üzücü haberler alacağına yorulmaktadır.

Rüyada büyük yapraklı çiçek gördüyseniz:

  • Çok fazla görev veya sorumluluk alamamanızda veya kaldırabileceğinizden fazla yüke talip olmamanızda fayda var.

Rüyada büyük yapraklı çiçek görmek gireceği başka işlerde çok büyük kazanç sağlayacağına, rahat ve kolay şekilde yaşamaya başlayacağına yorulur.

Rüyada büyük yeşil yapraklı çiçek görmek sorunlarından ve sıkıntılarından ötürü ruhsal olarak hasta olacağına, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada yapraklı çiçek görmek yapılacak olan bir ortaklığın büyük bir ün getireceğine, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil yapraklı çiçek almak kırılan yaşam hevesinin yerine geleceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine alamet eder.

Rüyada yeşil yapraklı çiçek görmek nedir parasının üstüne para ekleyeceğine, şüpheli bir olay yaşanacağına delalet eder.

Rüyada mor yapraklı çiçek görmek bolluğun ve bereketin daha önce hiç olmadığı kadar artacağına, manevi ve ailevi sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kırmızı yapraklı çiçek görmek talihin ve kısmetin her geçen gün daha da artacağına ve bolluk ve bereket içinde bir yaşama merhaba denileceğine, anne babanın birbirine düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil yapraklı çiçek koparmak aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, hayırlı bazı gelişmeler yaşanacağına, elinde çok büyük başarılar kazanacağı işler bulunduğuna ve bu işleri tam zamanında gerçekleştirdiği takdirde hatırı sayılır bir kazanç elde edeceğine inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments