Rüyada büyük pencere camı görmek

Rüyada büyük pencere camı görmek borçlarının ödeneceğine, elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine, yakın zaman içinde sergilenen davranışlar sayesinde çok daha iyi ve düzgün bir hayat sürüleceğine, yarar getireceğine, etrafındaki insanların sıkıntılarına çare olacağına, elde avuçta maddi açıdan bir şey kalmayacağına, hayırsız kişilerin aileden uzaklaştırılacağına, ardından yapılacak hamleler ve atılacak adımlar sayesinde iş hayatında hiç olmadığı kadar büyük başarılara ulaşılacağına delalettir.

Rüyada büyük pencere camı gördüyseniz:

  • Negatif veya inatçı kişiler planlarınızı bozabilir.

Rüyada büyük pencere camı görmek verilen emeklerin heba olacağına, saygı göreceğine tabir olunur.

Rüyada pencere camı takmak çok mutlu ve güleryüzlü bir insan olacağına, özellikle şehir dışında eğitimlere gideceğine delalettir.

Rüyada pencere camı çıkarmak ekonomisinin ve aile bütçesinin sarsılacağına, eşiyle arasında herhangi bir gizli saklı durumun kalmaması için her şeyi açık olarak konuşacağına alamet eder.

Rüyada pencere camı kapatmak çok hayırlı kişiler ile tanışacağına, hayatı boyunca hep başarılı olacağına, zorluklar karşısında başını her daim dik tutmayı bileceğine inanılır.

Rüyada kırık pencere cami görmek hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, uzun zamandan beri görülmemiş bir bolluk ve bereket yaşanacağına ve çok hayırlı ve güzel günlerin görüleceğine alamet eder.

Rüyada kırılmış pencere camı görmek sorunların günden güne daha da artacağına ve sıkıntılı bir işe girileceğine, kurulan bir ortaklıktan ötürü başın kolluk kuvvetleri ile derde gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada pencere camı kırılması görmek moralinin bozulacağına ve hayal kırklığına düşeceğine, umutsuzluk yaşanacağına yorulur.

Rüyada pencere camı kötü yola sapmayacağına ve hak yemeyeceğine, ayakta ve uykusuz kalarak, sırtından terler akıtarak ama yine de ekmeğine leke sürmeyeceğine alamet eder.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.