Rüyada büyük kurşun görmek

Rüyada büyük kurşun görmek aşama göstermeyeceğine ve iyi şekilde sonuçlanmayacağına, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, daha sonra düşmanlık eden kişi ile adamakıllı konuşmak için görüşmeye çalışacağına, ticaret hayatında cesaretini kaybedeceğine, kendini çok daha işe yarar hissetmek için uğraşacağına, sosyal konumunun değişeceğine, hayallerde değişiklikler olacağına, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, daha sonra kazanılan bu paralar ve mallar ile yeni işlere girileceğine rivayet eder.

Rüyada büyük kurşun gördüyseniz:

  • Bazı gerekli alışverişler yapabilirsiniz.

Rüyada büyük kurşun görmek geçmiş yıllarda yaptığı kötü şeylerden ve işlediği günahlardan pişman olmasından ötürü bunların allah katında affedileceğine, kaçırılan fırsatların tekrar elde edileceğine işaret eder.

Rüyada büyük kurşun kalem görmek büyük bir gelir toplayacağına, sağlığa önem verilmemesi, dinlenilmemesi ve beslenmenin geri plana atılması yüzünden hasta olunacağına tabir olunur.

Rüyada kurşun bulmak çevresindeki kişilerden yana hayırsızlık göreceğine, kazancın artacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine tabir olunur.

Rüyada boş kurşun görmek tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde para kazanılacağına, işlerinin bazı kişiler tarafından baltalancağına rivayet eder.

Rüyada kurşun ses duymak çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, sıkıntılar yüzünden çok büyük maddi kayıplara uğrayacağına, büyük sıkıntılar çektikten sonra bir de hastalıkla uğraşmak zorunda kalan rüya sahibinin, çok kötü durumlara düşeceğine, iç dünyasında rahata kavuşacağına delalettir.

Rüyada kurşun istemek büyük bir sabır göstererek kendisini kötü olaylar ve tartışmaya girmekten koruyacağına, daha iyi anlaşır olacağına işaret eder.

Rüyada kurşun atılması kişinin becerilerinin farkına varılacağına, iş değişikliğine gidileceğine, yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına tabir olunur.

Rüyada kurşun yarası ortaklık kurulan bir kişiden gelen yardım ya da desteklerle kurtuluşa erileceğine, sağlık sorunlarından ötürü daha doğal ve sağlıklı bir hayat seçileceğine, bu sayede sıkıntıların, sorunların ve rahatsızlıkların atlatılacağına, sorunların birbiri ardına geleceğine işaret eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments